ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Moduł 10G XFP

Orzecznictwo
Chiny ETU-Link Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny ETU-Link Technology Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Moduł 10G XFP

(18)
Chiny Moduł Cisco Metal 10G XFP ZR 1550nm 80 km Transmisja SM Duplex LC Złącza fabryka

Moduł Cisco Metal 10G XFP ZR 1550nm 80 km Transmisja SM Duplex LC Złącza

PN: EX5592-3LCD80 10G XFP Transceiver 10G XFP ZR 1550nm 80 km Złącza SM Duplex LC Kompatybilne z Cisco cechy Ø Obsługuje przepływności od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s Ø Wtykany na gorąco XFP Ø Obsługuje pętlę ... Czytaj więcej
2019-09-26 14:38:13
Chiny Moduł Simplex LC BIDI 10G XFP Tx1330 / Rx1270nm 60 km kompatybilny z Cisco fabryka

Moduł Simplex LC BIDI 10G XFP Tx1330 / Rx1270nm 60 km kompatybilny z Cisco

EXB32X-3LCD60 Moduł 10G XFP BIDI Tx1330 / Rx1270nm 60 km Kompatybilny z Cisco cechy Ø Możliwość podłączenia na gorąco Ø Obsługa przepływności od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s Ø Poniżej Czytaj więcej
2019-09-26 14:40:13
Chiny Pluggable 10G XFP Module CWDM 1470 - Rozpraszanie małej mocy fali 1610 nm fabryka

Pluggable 10G XFP Module CWDM 1470 - Rozpraszanie małej mocy fali 1610 nm

PN: EXCxx92-3LCD80 Nadajnik-odbiornik 10G CWDM XFP 10G XFP CWDM 1 47 0 ~ 1 61 0n m 8 0KM Dupleks LC cechy Ø Obsługuje przepływności od 9,95 Gb / s do 10,5 Gb / s Ø Strata mocy Czytaj więcej
2019-09-26 14:39:17
Chiny CWDM 1270 - 1450nm 10g Xfp Transceiver, Xfp Optical Transceiver 20km fabryka

CWDM 1270 - 1450nm 10g Xfp Transceiver, Xfp Optical Transceiver 20km

PN: EXCxx92-3LCD20 Nadajnik-odbiornik 10G CWDM XFP 10G XFP CWDM 1270 ~ 1450 nm 20 km Duplex LC cechy Ø 10-długości fal Nieschłodzony laser CWDM DFB od 1270 nm do Ø 1330 nm, z krokiem 20 nm Ø Obsługuje przep... Czytaj więcej
2019-09-26 14:38:34
Chiny Duplex LC Xfp Optical Module, 10G Xfp Fiber Connector High Stability fabryka

Duplex LC Xfp Optical Module, 10G Xfp Fiber Connector High Stability

PN: EXCxx92-3LCD40 Nadajnik-odbiornik 10G CWDM XFP 10G XFP CWDM 1 47 0 ~ 1 61 0n m 40KM Duplex LC cechy Ø Długość fali wybierana zgodnie ze standardami ITU-T obejmującymi długości fali siatki CWDM Zgodny z XFP ... Czytaj więcej
2019-09-26 14:38:57
Chiny Metalowa obudowa 10G XFP Module, transceiver 50dHz Dwdm Xfp Tunable fabryka

Metalowa obudowa 10G XFP Module, transceiver 50dHz Dwdm Xfp Tunable

PN: EXDxx92-3LCD80 Nadajnik-odbiornik 10G DWDM XFP 10G XFP DWDM dostrajany w paśmie C 50 GHz 80 km Duplex LC cechy Ø Obsługuje przepływności od 9,95 Gb / s do 11,3 Gb / s Ø Monolitycznie zintegrowany przestraja... Czytaj więcej
2019-09-26 14:39:52
Chiny EX3192 - 3LCD20 Moduły Cisco Xfp, Duplex LC Xfp Transceiver Module fabryka

EX3192 - 3LCD20 Moduły Cisco Xfp, Duplex LC Xfp Transceiver Module

PN: EX31X-3LCD20 Transceiver 10G XFP 10G Złącza SM XFP LR 1310nm 20 km SM Duplex LC są kompatybilne z Cisco cechy Ø Obsługuje 9.95Gb / s do stóp 11.1Gb / s bitowych Ø Wtykany na gorąco XFP Ø Maksymalna długość ... Czytaj więcej
2019-09-26 14:37:50
Chiny BIDI 60KM Transmission Cisco 10g Xfp Connector Pluggable With ESD Protection fabryka

BIDI 60KM Transmission Cisco 10g Xfp Connector Pluggable With ESD Protection

EXB23X-3LCD60 Moduł 10G XFP BIDI Tx1270 / Rx1330nm 60 km Kompatybilny z Cisco cechy Ø Możliwość podłączenia na gorąco Ø Obsługa przepływności od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s Ø Poniżej Czytaj więcej
2019-09-26 14:42:43
Chiny 10G BIDI Xfp Transceiver Module Tx1270 / 1Rx1330NM Simplex LC Connector fabryka

10G BIDI Xfp Transceiver Module Tx1270 / 1Rx1330NM Simplex LC Connector

EXB23X-3LCD20 Dwukierunkowy transceiver XFP 10 Gb / s Zasięg 20 km Rx1270 / Rx1330 nm cechy Ø Obsługuje przepływności od 9,95 Gb / s do 10,5 Gb / s Ø Wtykany na gorąco XFP Ø Maksymalna długość łącza 20 KM z SMF ... Czytaj więcej
2019-09-26 14:40:34
Chiny Metalowy moduł BIDI 10G XFP Tx1330 / Rx1270nm 10 km kompatybilny z Cisco fabryka

Metalowy moduł BIDI 10G XFP Tx1330 / Rx1270nm 10 km kompatybilny z Cisco

EXB3292-3LCD10 Dwukierunkowy nadajnik-odbiornik XFP 10 Gb / s Zasięg 10 km Rx1330 / Rx1270 nm cechy Ø Obsługuje przepływności od 9,95 Gb / s do 10,5 Gb / s Ø Wtykany na gorąco XFP Ø Maksymalna długość łącza 20 ... Czytaj więcej
2019-09-26 14:40:54
Page 1 of 2|< 1 2 >|