ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Moduł Ethernet SFP

Orzecznictwo
Chiny ETU-Link Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny ETU-Link Technology Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Moduł Ethernet SFP

(18)
Chiny 60km Duplex LC Ethernet SFP Moduł 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Network Sfp Module fabryka

60km Duplex LC Ethernet SFP Moduł 1.25G CWDM 1270 - 1610nm Network Sfp Module

PN: ESCXX12-3LCD60 SFP Optical Transceiver 1.25G SFP CWDM 1270-1610nm 60km Duplex LC do Cisco funkcje Ø Szybkość transmisji 1,25 Gb / s Fotodetektor laserowy i PIN o długości fali 18 CWDM DFB na 60 km ... Czytaj więcej
2019-03-19 14:04:24
Chiny ESCXX12 3LCD40 Moduł Ethernet SFP 1,25 Gbps 40 km Odległość transmisji Wysoka wydajność fabryka

ESCXX12 3LCD40 Moduł Ethernet SFP 1,25 Gbps 40 km Odległość transmisji Wysoka wydajność

PN: ESCXX12-3LCD40 SFP Optical Transceiver 1.25G SFP CWDM 1270-1610nm 40km Duplex LC do Cisco Opis Transceivery ETU-Link SFP są wysokowydajnymi, ekonomicznymi modułami obsługującymi szybkość transmisji danych 1... Czytaj więcej
2018-10-23 20:21:46
Chiny Moduł optyczny SFP o wysokiej wydajności 1,25 G, 20 km Cwdm Sfp Transceiver fabryka

Moduł optyczny SFP o wysokiej wydajności 1,25 G, 20 km Cwdm Sfp Transceiver

PN: ESCXX12-3LCD20 Moduł optyczny SFP 1.25G SFP CWDM 1270-1610 nm 20 km dupleks LC do Cisco Opis Transceivery ETU-Link SFP są wysokowydajnymi, ekonomicznymi modułami obsługującymi szybkość transmisji danych 1... Czytaj więcej
2018-10-23 20:23:45
Chiny Mały nadajnik-odbiornik optyczny SFP, moduł nadawczo-odbiorczy SFP 155M fabryka

Mały nadajnik-odbiornik optyczny SFP, moduł nadawczo-odbiorczy SFP 155M

PN: ES5503-3LCD160 SFP Optical Transceiver 155M SFP 1550nm 160km Duplex LC do Cisco Opis Transceivery SFP są wysokowydajnymi, ekonomicznymi modułami obsługującymi szybkość przesyłania danych 155 Mb / s oraz 160 ... Czytaj więcej
2018-10-23 20:13:53
Chiny Moduł Cisco Duplex LC Ethernet SFP Moduł nadajnika-odbiornika optycznego o długości fali 1550 nm fabryka

Moduł Cisco Duplex LC Ethernet SFP Moduł nadajnika-odbiornika optycznego o długości fali 1550 nm

PN: ES5503-3LCD120 SFP Optical Transceiver 155M SFP 1550nm 120 km Duplex LC do Cisco Opis Transceivery SFP są wysokowydajnymi, ekonomicznymi modułami obsługującymi szybkość przesyłania danych 155 Mb / s oraz ... Czytaj więcej
2018-10-23 20:19:31
Chiny Duplex LC Cisco Compatible Ethernet SFP Moduł diagnostyki cyfrowej 155Mbps fabryka

Duplex LC Cisco Compatible Ethernet SFP Moduł diagnostyki cyfrowej 155Mbps

PN: ES5503-3LCD80 SFP Optical Transceiver 155M SFP 1550nm 80 km Duplex LC do Cisco Opis Transceivery SFP są wysokowydajnymi, ekonomicznymi modułami obsługującymi szybkość transmisji 155 Mb / s oraz odległość ... Czytaj więcej
2018-10-23 20:16:10
Chiny ES3112 - Moduł 3LCD2 Sfp Gigabit Ethernet, transceiver światłowodowy Duplex LC fabryka

ES3112 - Moduł 3LCD2 Sfp Gigabit Ethernet, transceiver światłowodowy Duplex LC

PN: ES3112-3LCD2 SFP Optical Transceiver 1.25G SFP 1310nm 2km Duplex LC do Cisco Opis Transceivery SFP są wysokowydajnymi, ekonomicznymi modułami obsługującymi szybkość transmisji danych 1,25 Gbps i odległość ... Czytaj więcej
2018-10-23 20:10:23
Chiny Moduł pojedynczego zasilacza światłowodowego Sfp, komercyjne złącze światłowodowe Sfp fabryka

Moduł pojedynczego zasilacza światłowodowego Sfp, komercyjne złącze światłowodowe Sfp

PN: ES3124-3LCD2 SFP Optical Transceiver 2.5G SFP 1310nm 2km Duplex LC do Cisco Opis Transceivery SFP są wysokowydajnymi, ekonomicznymi modułami obsługującymi podwójną szybkość transmisji danych Odległość ... Czytaj więcej
2018-10-23 20:02:56
Chiny Nadajnik-odbiornik Gigabit Fiber 2.5G Sfp Długość fali 850 nm ES8524 - 3LCD03 fabryka

Nadajnik-odbiornik Gigabit Fiber 2.5G Sfp Długość fali 850 nm ES8524 - 3LCD03

PN: ES8524-3LCD03 SFP Optical Transceiver 2.5G SFP 850nm 300m Duplex LC do Cisco Opis Transceivery SFP są wysokowydajnymi, ekonomicznymi modułami obsługującymi podwójną szybkość transmisji danych 2,67 Gb / s i ... Czytaj więcej
2018-10-23 19:58:02
Chiny Komercyjny moduł Duplex LC Ethernet SFP Single Mode Mały rozmiar dla Cisco fabryka

Komercyjny moduł Duplex LC Ethernet SFP Single Mode Mały rozmiar dla Cisco

PN: ES3124-3LCD20 SFP Optical Transceiver 2.5G SFP 1310nm 20 km Duplex LC do Cisco Opis Transceivery SFP są wysokowydajnymi, ekonomicznymi modułami obsługującymi podwójną szybkość transmisji danych Odległość ... Czytaj więcej
2018-10-23 19:54:50
Page 1 of 2|< 1 2 >|