ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł 10G XFP

Moduł Simplex LC BIDI 10G XFP Tx1330 / Rx1270nm 60 km kompatybilny z Cisco

Moduł Simplex LC BIDI 10G XFP Tx1330 / Rx1270nm 60 km kompatybilny z Cisco

    • Simplex LC BIDI 10G XFP Module Tx1330 / Rx1270nm 60km Compatible With Cisco
    • Simplex LC BIDI 10G XFP Module Tx1330 / Rx1270nm 60km Compatible With Cisco
    • Simplex LC BIDI 10G XFP Module Tx1330 / Rx1270nm 60km Compatible With Cisco
  • Simplex LC BIDI 10G XFP Module Tx1330 / Rx1270nm 60km Compatible With Cisco

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: EXB32X-3LCD60

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 10szt / plastikowa taca lub indywidualne opakowanie
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: 10G XFP BIDI TRANSCEIVER Nazwa modelu: EXB32X-3LCD60
    Długość fali: Tx1330 / Rx1270nm Szybkość transmisji danych: 10g
    Odległość transmisji: 60 km Typ złącza: Simplex LC
    DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Zgodność: Cisco

    EXB32X-3LCD60
    Moduł 10G XFP BIDI Tx1330 / Rx1270nm 60 km Kompatybilny z Cisco


    cechy
          Ø Możliwość podłączenia na gorąco

    Ø Obsługa przepływności od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s
    Ø Poniżej <1,5 w pobór mocy
    Ø Pakiet MSA XFP ze złączem LC
    Ø Cyfrowy interfejs monitora diagnostycznego
    Ø Bardzo niski EMI i doskonała ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi
    Ø Nie chłodzony laser DFB 1330 nm
    Pojedynczy zasilacz Ø + 3,3 V.
    Ø zakres temperatur roboczych 0 ° C do 70 ° C
    Ø Brak wymogu zegara odniesienia
       Standard
    Zgodny z XFP MSA
    Zgodny z SFF-8472 rewersji 9.5
    Zgodny z IEEE802.3-2005
    Ø Zgodny z Telcordia GR-468-CORE
    Ø FCC 47 CFR część 15, zgodny z klasą B.
    Ø FDA 21 CFR 1040.10 i 1040.11, klasa 1 zgodny
    Ø Zgodny z RoHS
        Aplikacje
          Ø 10GBASE-BX 10,3125 Gb / s Ethernet  
           Ø10GBASE-BX 9,953 Gb / s Ethernet
    ØSONET OC-192 i SDH STM I-64.1

    Opis
    EXB2392-3LCD60 ETU-LINK jest zgodny z IEEE803.3ae 10Gbase-Bx. i odległość transmisji do 60 km na SMF

    Moduł nadawczo-odbiorczy składa się z nadajnika z nadajnikiem laserowym DFB 1330 nm, a sekcja odbiorcza składa się z fotodiody APD zintegrowanej z TIA ,. Nadajnik i odbiornik są osobne
    w szerokim zakresie temperatur od 0 ℃ do + 70 ℃ i oferuje optymalne


    Kontrola jakości




    Pakiet ETU-Link


    Lista kompatybilnych Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25G 1550nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES8524-3LCD03 2,5G 850 nm 300 m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
    ES3124-3LCD20 2,5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Poprosić o wycenę

    E-Mail | Mapa strony

    Privacy Policy Chiny dobry jakość Moduł Ethernet SFP dostawca. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.