ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł 10G XFP

Moduł Cisco Metal 10G XFP ZR 1550nm 80 km Transmisja SM Duplex LC Złącza

Moduł Cisco Metal 10G XFP ZR 1550nm 80 km Transmisja SM Duplex LC Złącza

    • Cisco Metal 10G XFP Module ZR 1550nm 80km Transmission SM Duplex LC Connectors
  • Cisco Metal 10G XFP Module ZR 1550nm 80km Transmission SM Duplex LC Connectors

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: EX55X-3LCD80

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Transceiver 10G XFP Nazwa modelu: EX55X-3LCD80
    Długość fali: 1550 nm Szybkość transmisji danych: 10g
    Odległość transmisji: 80 km Typ złącza: Dupleks LC
    DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
    High Light:

    10g xfp transceiver

    ,

    xfp fiber connector

    PN: EX5592-3LCD80

    10G XFP Transceiver 10G XFP ZR 1550nm 80 km Złącza SM Duplex LC Kompatybilne z Cisco


    cechy

    Ø Obsługuje przepływności od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s

    Ø Wtykany na gorąco XFP

    Ø Obsługuje pętlę zwrotną Lineside i XFI

    Ø Zgodny z RoHS-6 (bezołowiowy)

    Ø Strata mocy <2,5 W.

    Ø Zakres temperatur obudowy: od -5 ° C do 70 ° C

    Ø Maksymalna długość ogniwa 80 km

    Ø chłodzony 1550 nm EML

    Ø Odbiornik APD

    Ø Złącze Full Duplex LC

    Ø Nie jest wymagany zegar referencyjny

    Ø Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne

    Ø Standardowy mechanizm zwalniający kaucję

    Aplikacje

    Ø 10GBASE-ZR / ZW 10G Ethernet

    Fibre Channel Ø 80 km 10G

    Ø SONET OC-192 i SDH STM 64

           

    Opis

    Urządzenia nadawczo-odbiorcze ETU-LINK EX5592-3LCD80 Small Form Factor 10G (XFP) są zgodne z aktualną specyfikacją XFP Multi-Source Agreement (MSA). Są zgodne z 10-Gigabit Ethernet 10GBASE-ZR / ZW na IEEE 802.3ae i 10G Fibre Channel 80KM. Cyfrowe funkcje diagnostyczne są dostępne za pośrednictwem 2-żyłowego interfejsu szeregowego, jak określono w XFP MSA. Urządzenia nadawczo-odbiorcze są zgodne z RoHS i nie zawierają ołowiu zgodnie z dyrektywą 2002/95 / WE3.

    Kontrola jakości

    Lista kompatybilnych Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25G 1550nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES8524-3LCD03 2,5G 850 nm 300 m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
    ES3124-3LCD20 2,5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty