ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Transceiver 40G QSFP +

Orzecznictwo
dobra jakość Moduły SFP BIDI na sprzedaż
dobra jakość Moduły SFP BIDI na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Transceiver 40G QSFP +

(10)
Chiny Cisco Compatible 40G QSFP + Transceiver LX4 1310nm 2 km MPO Złącza fabryka

Cisco Compatible 40G QSFP + Transceiver LX4 1310nm 2 km MPO Złącza

PN: EQxx4X-3MCD2 Kompatybilny z Cisco 40G QSFP + nadajnik-odbiornik 40G QSFP + LR4 1310nm 2 km złącza MPO Opis Moduł nadawczo-odbiorczy ETU-Link QSFP + jest przeznaczony do zastosowań w komunikacji optycznej o ... Read More
2019-11-05 09:27:42
Chiny Mały rozmiar 40G QSFP + Transceiver, 40g Optical Transceiver 2km Transmission fabryka

Mały rozmiar 40G QSFP + Transceiver, 40g Optical Transceiver 2km Transmission

PN: EQ314X-3LCD2 Kompatybilny z Cisco 40G QSFP + nadajnik-odbiornik 40G QSFP + LR4 1310nm 2 km złącza MPO Opis Centralne długości fali 40G QSFP + 4 kanałów CWDM wynoszą 1271, 1291, 1311 i 1331 nm jako elementy ... Read More
2019-09-26 10:02:59
Chiny Transceiver LC Duplex Qsfp 40 gb, QSFP + CWDM Cisco 40 g Transceiver fabryka

Transceiver LC Duplex Qsfp 40 gb, QSFP + CWDM Cisco 40 g Transceiver

PN: EQxx4X-3LCD40 Złącza Cisco 40G QSFP + nadajnik-odbiornik 40G QSFP + CWDM 40 km Złącza LC Opis Centralne długości fali 40G QSFP + 4 kanałów CWDM wynoszą 1271, 1291, 1311 i 1331 nm jako elementy siatki długo... Read More
2019-09-26 10:03:25
Chiny LR4 1310nm 10 km MPO 40G QSFP + Transceiver z wtykowym interfejsem elektrycznym fabryka

LR4 1310nm 10 km MPO 40G QSFP + Transceiver z wtykowym interfejsem elektrycznym

PN: EQ314X-3MCD10 40G QSFP + Transceiver 40G QSFP + LR4 1310nm 10 km MPO Kompatybilny z Cisco cechy Ø Szybkość transmisji danych do 11,2 Gb / s na kanał Ø Zgodny z QSFP + MSA Ø Zgodny ze specyfikacją IEEE 802... Read More
2019-09-26 10:54:57
Chiny LR4 CWDM 40G QSFP + Transceiver Duplex LC Złącze Niższe zużycie energii fabryka

LR4 CWDM 40G QSFP + Transceiver Duplex LC Złącze Niższe zużycie energii

PN: EQxx4X-3LCD10 40G QSFP + Transceiver 40G QSFP + LR4 CWDM 10 km LC Kompatybilny z Cisco cechy Ø Szybkość transmisji danych do 11,2 Gb / s na kanał Ø Zgodny z QSFP + MSA Ø Zgodny ze specyfikacją IEEE 802.3ba ... Read More
2019-09-25 14:03:11
Chiny LR4 CWDM Duplex LC Złącze Qsfp Optyczny nadajnik-odbiornik 40G Kompatybilny z Cisco fabryka

LR4 CWDM Duplex LC Złącze Qsfp Optyczny nadajnik-odbiornik 40G Kompatybilny z Cisco

PN: EQxx4X-3LCD10 Nadajnik-odbiornik 40G QSFP + 40G QSFP + LR4 CWDM 10 km LC Kompatybilny z Cisco funkcje Ø Szybkość transmisji danych do 11,2 Gb / s na kanał Ø Zgodny z QSFP + MSA Ø Zgodny ze specyfikacją IEEE ... Read More
2020-04-10 10:04:04
Chiny 1310 nm 2 km 40G QSFP + Transceiver LC Złącza Moduł HUAWEI Arista PSM4 Kompatybilny z Cisco fabryka

1310 nm 2 km 40G QSFP + Transceiver LC Złącza Moduł HUAWEI Arista PSM4 Kompatybilny z Cisco

PN: EQxx4X-3LCD2 Kompatybilny z Cisco 40G QSFP + nadajnik-odbiornik 40G QSFP + 1310 nm 2 km PSM4 LC Złącza Opis Ten produkt jest modułem nadawczo-odbiorczym zaprojektowanym do zastosowań w komunikacji optycznej ... Read More
2020-04-10 10:03:30
Chiny 850NM 300M / 400M 40G QSFP + Transceiver QSFP-40G-ESR4 Złącze MPO z DDM fabryka

850NM 300M / 400M 40G QSFP + Transceiver QSFP-40G-ESR4 Złącze MPO z DDM

PN: EQ854X-3MCD03 Kompatybilny z Cisco 40G QSFP + nadajnik - odbiornik QSFP-40G-ESR4 850NM 300M / 400M MPO TRANSCEIVER cechy 1. Wysoka przepustowość kanału: 40 Gb / s na moduł / do 11,1 Gb / s Szybkość ... Read More
2019-12-26 16:36:45
Chiny Trwały nadajnik-odbiornik LC Duplex Qsfp 40 gb, nadajnik-odbiornik QSFP + CWDM Cisco 40 g 40 km fabryka

Trwały nadajnik-odbiornik LC Duplex Qsfp 40 gb, nadajnik-odbiornik QSFP + CWDM Cisco 40 g 40 km

PN: EQxx4X-3LCD40 Złącza Cisco 40G QSFP + nadajnik-odbiornik 40G QSFP + CWDM 40 km Złącza LC Opis Centralne długości fali 40G QSFP + 4 kanałów CWDM wynoszą 1271, 1291, 1311 i 1331 nm jako elementy siatki długo... Read More
2019-11-11 17:03:35
Chiny Kabel SMF 40G QSFP + Transceiver ER4 CWDM 40 km Złącze LC Kompatybilne z Cisco fabryka

Kabel SMF 40G QSFP + Transceiver ER4 CWDM 40 km Złącze LC Kompatybilne z Cisco

PN: EQxx4X-3LCD40 Nadajnik-odbiornik 40G QSFP + 40Gbps QSFP + ER4 CWDM 40km LC Cisco Kompatybilny cechy Szybkość transmisji danych do 11,2 Gb / s na kanał Zgodny z QSFP + MSA Zgodny ze specyfikacją IEEE802.3ba ... Read More
2019-11-11 16:55:10
Page 1 of 1
Poprosić o wycenę

E-Mail | Mapa strony

Privacy Policy Chiny dobry jakość Moduł Ethernet SFP dostawca. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.