Dom

Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
Linia produkcyjna OEM / ODM R & D
1 2 3 4 5
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd
Linia produkcyjna
Testowanie przełączników światłowodowych Ethernet
Test urządzenia Components
drugi warsztat dla urządzeń
Testowanie przełączników Fibre Ethernet

Linia produkcyjna

Testowanie przełączników światłowodowych Ethernet

Test modułów w przełącznikach światłowodowych

Test urządzenia Components

drugi warsztat dla urządzeń

działające urządzenie

Testowanie przełączników Fibre Ethernet

przełącznik dla

1
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd
Linia produkcyjna

Linia produkcyjna

Testowanie dac aoc

1 2 3
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd
Badania i rozwój
Badania i rozwój
Badania

Badania i rozwój

Badania i rozwój

Badania

badanie rozwojowe

  • Linia produkcyjna

    Linkopto ma dwa główne warsztaty produkcyjne.

     

    Jeden warsztat jest przeznaczony dla aktywnych optycznych transceiverów SFP

    • Linkopto jest właścicielem warsztatu 1000㎡ Non-Dust.

    • Sprzęt automatyki z doświadczonymi pracownikami

    • Linia montażowa: pełne zestawy przyrządów do lutowania i gięcia, optyczne czyszczenie końców

    • Linia testowa: BERT, DCA, tłumik, strumień termiczny, osprzęt testujący iw pełni zautomatyzowane oprogramowanie testujące

    • Optyczna linia pakowania: mocowanie matrycowe, wiązanie drutowe, spawanie laserowe, strojenie i sprzęganie itp.

     

    Inny warsztat jest przeznaczony dla komponentów urządzeń, takie jak Tosa, Rosa, Bosa.

    Przewodnik po produktach
    Aktywna optyka A: (QSFP +, SFP +, XFP, SFP28, QSF28, konwertery mediów, kable QSFP AOC)
    Aktywna optyka B: (6G SFP, 4G SFP, 2,5G SFP, 1,25G SFP, 1,25G GBIC, 622M, 155M, X2)
    Kable łączące (aktywny kabel optyczny, kabel podłączany bezpośrednio DAC) EDFA, produkty pasywne DCM (CWDM, DWDM MUX / DEMUX, AAWG, MPO / MTP, FWDM, cyrkulator optyczny, kable połączeniowe z izolatorem)

     

    Sprzęt głównie Linkopto:

    • Komora rowerowa o wysokiej i niskiej temperaturze

    • OSA (optyczny analizator widma)

    • Przestrajalne źródło światła

    • Montaż w stojaku źródła światła

    • Miernik mocy optycznej

    • Komora gorąca naprzemienna o wysokiej i niskiej temperaturze

    • Piekarnik UV

    • Maszyna do utwardzania UV

    • PIEKARNIK ELEKTRYCZNY DO SUSZENIA SIATKOWEGO

    • Spawarka światłowodowa

    • Testowanie przełączników do montażu w szafieShenzhen linkopto Technology Co. Ltd linia produkcyjna fabryki 0

  • OEM / ODM

    Linkoptoświadczy usługi produkcji OEM, ODM i kontraktowej czołowym światowym klientom dzięki naszym zakładom produkcyjnym w Chinach.

    Łącząc nasze szerokie możliwości projektowe i inżynieryjne w branży optycznych urządzeń nadawczo-odbiorczych, z naszymi przewagami konkurencyjnymi wynikającymi ze zintegrowanych zdolności produkcyjnych, wewnętrznego łańcucha dostaw oraz konkurencyjnej cenowo i skalowalnej infrastruktury operacyjnej.

     

    Rozumiemy, jak ważna jest własność intelektualna klientów, a ochrona własności intelektualnej jest zawsze kluczowym elementem w usługach OEM, ODM i usługach produkcyjnych firmy Linkopto.Zapewniamy ochronę IP poprzez wdrażanie elektronicznego systemu zabezpieczeń, archiwizację dokumentów oraz dedykowaną przestrzeń produkcyjną, inżynierów i zarządzanie.

     

    Wewnętrzny pionowy łańcuch dostaw umożliwiający konkurencyjne koszty: Linkopto produkuje i dostarcza kompleksowe materiały BOM z wewnętrznych i lokalnych łańcuchów dostaw i dzieli się z klientami znaczącymi zaletami obniżenia kosztów materiałów.

     

    Rozbudowane platformy produkcyjne: Dzięki wieloletniemu doświadczeniu inżynieryjnemu i rozwojowi procesów oraz doświadczonym inżynierom pracującym nad montażem i pakowaniem optyki, mechaniki, elektroniki, materiałów fotonicznych i laserów, Linkopto zapewnia szerokie możliwości dalszej poprawy wydajności, przepustowości, wydajności i napędu do najbardziej konkurencyjne rozwiązania produkcyjne.

     

    Skalowalne i duże możliwości i pojemność: Dzięki dużej liczbie wykwalifikowanej siły roboczej i dużym wysiłkom inżynieryjnym Linkopto ma skalowalność produkcji i ugruntowaną reputację dzięki szybkiemu i płynnemu zwiększaniu produkcji.

     

    Udane zapisy śledzenia produkcji transceiverów: ETU-Link Technology od lat obsługuje produkcję kontraktową produktów fotonicznych dla wiodących firm przemysłowych, które są wielkim sukcesem dla naszych klientów i WIN WIN

     

    Elastyczny model współpracy

  • R & D

    Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd linia produkcyjna fabryki 0

    Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd linia produkcyjna fabryki 1

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Will

Tel: 89-13360069787

Faks: 86--23357705

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)