Dom ProduktyModuł 10G XFP

Moduł optyczny Duplex LC Cisco 10g Xfp LR, złącze światłowodowe Xfp o długości 20 km, długość fali 1310 nm

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Moduł optyczny Duplex LC Cisco 10g Xfp LR, złącze światłowodowe Xfp o długości 20 km, długość fali 1310 nm

Moduł optyczny Duplex LC Cisco 10g Xfp LR, złącze światłowodowe Xfp o długości 20 km, długość fali 1310 nm
Moduł optyczny Duplex LC Cisco 10g Xfp LR, złącze światłowodowe Xfp o długości 20 km, długość fali 1310 nm Moduł optyczny Duplex LC Cisco 10g Xfp LR, złącze światłowodowe Xfp o długości 20 km, długość fali 1310 nm

Duży Obraz :  Moduł optyczny Duplex LC Cisco 10g Xfp LR, złącze światłowodowe Xfp o długości 20 km, długość fali 1310 nm

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: XFP -10G LR
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo

Moduł optyczny Duplex LC Cisco 10g Xfp LR, złącze światłowodowe Xfp o długości 20 km, długość fali 1310 nm

Opis
Nazwa produktu: Transceiver 10G XFP Nazwa modelu: XFP -10G LR
Długość fali: 1310 nm Prędkość transmisji danych: 10g
Odległość transmisji: 10 km Rodzaj złącza: Dupleks LC
DDM: Z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
High Light:

transceiver optyczny xfp

,

złącze światłowodowe xfp

XFP -10G LR

10G XFP Transceiver 10G XFP LR 1310nm 10km Złącza SM Duplex LC są kompatybilne z Cisco


funkcje

ØObsługuje przepływności od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s

Ø Obciążenie XFP z możliwością podłączenia podczas pracy

Ø Maksymalna długość łącza 10 km z SMF

Ø PIN ROSA

Ø Pakiet XFP MSA ze złączem duplex LC

Ø Nie jest wymagany zegar referencyjny

Ø Zgodny z RoHS

       Ø Zasilanie + 3,3 V.

       Ø Straty mocy <1W

       Ø Wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne

       Ø Zakres temperatur od 0 ° C do 70 ° C

 

Aplikacje

Ø SDH STM I-64.1 o szybkości 9,953 Gb / s

Ø 10GBASE-ER / EW 10G Ethernet

       Ø 10GE ponad G.709 przy 11,09 Gb / s

       Ø OC-192 przez FEC przy 10,709 Gb / s

       Ø Inne łącza optyczne do 11,1 Gb / s

 

Opis

XFP -10G LRjest zgodny z umową 10G Small Form-Factor Pluggable (XFP) Multi-Source Agreement (MSA), obsługującą przepływność 10,3125 Gb / s (10GBASE-LR) lub 9,953 Gb / s 10GBASE-LW), a odległość transmisji do 10 km na SMF.

Moduł odbiornika używa tylko fotodiody PIN.Zakres temperatur pracy od 0 ℃ do + 70 ℃ orazoferuje optymalne odprowadzanie ciepła i doskonałe ekranowanie elektromagnetyczne, umożliwiając tym samym wysoki port gęstości dla systemów 10G

 

Kontrola jakości

Moduł optyczny Duplex LC Cisco 10g Xfp LR, złącze światłowodowe Xfp o długości 20 km, długość fali 1310 nm 0Moduł optyczny Duplex LC Cisco 10g Xfp LR, złącze światłowodowe Xfp o długości 20 km, długość fali 1310 nm 1

Moduł optyczny Duplex LC Cisco 10g Xfp LR, złącze światłowodowe Xfp o długości 20 km, długość fali 1310 nm 2

 

 

Numer produktu
Stawka daty
Długość fali (nm)
Źródło
Złącze
Dosięgnąć
BIDI-XFP-LR-27
10G
Tx1270 / Rx1330
DFB + PIN
LC
10 km
BIDI-XFP-LR-33
10G
Tx1330 / Rx1270
DFB + PIN
LC
10 km
BIDI-XFP-ER-27
10G
Tx1270 / Rx1330
DFB + PIN
LC
40km
BIDI-XFP-ER-33
10G
Tx1330 / Rx1270
DFB + PIN
LC
40km
BIDI-XFP-ER + -27
10G
Tx1270 / Rx1330
DFB + APD
LC
60km
BIDI-XFP-ER + -33
10G
Tx1330 / Rx1270
DFB + APD
LC
60km
BIDI-XFP-ZR-49
10G
Tx1490 / Rx1550
EML + APD
LC
80km
BIDI-XFP-ZR-55
10G
Tx1550 / Rx1490
EML + APD
LC
80km

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: George

Tel: +8613590345731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)