ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł 10G XFP

CWDM 1270 - 1450nm 10g Xfp Transceiver, Xfp Optical Transceiver 20km

CWDM 1270 - 1450nm 10g Xfp Transceiver, Xfp Optical Transceiver 20km

CWDM 1270 - 1450nm 10g Xfp Transceiver , Xfp Optical Transceiver 20km

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: EXCxxX-3LCD20

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Transceiver 10G XFP Nazwa modelu: EXCxxX-3LCD20
Długość fali: CWDM 1270 ~ 1450 nm Szybkość transmisji danych: 10g
Odległość transmisji: 20 km Typ złącza: Dupleks LC
DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.

PN: EXCxx92-3LCD20

Nadajnik-odbiornik 10G CWDM XFP 10G XFP CWDM 1270 ~ 1450 nm 20 km Duplex LC


cechy

Ø 10-długości fal Nieschłodzony laser CWDM DFB od 1270 nm do

Ø 1330 nm, z krokiem 20 nm

Ø Obsługuje przepływności od 9,95 Gb / s do 11,3 Gb / s

Zgodny z XFP MSA Rev 4.5

Ø Maksymalna długość łącza 20 KM z SMF

Ø Nie jest wymagany zegar referencyjny

Napięcie zasilania Ø + 1,8 V, + 3,3 V.

Ø Niski pobór mocy Maksymalnie 2,5 W.

Obsługiwany tryb Ø XFI i pętli przytorowej

Ø 0ºC do 70ºC Temperatura obudowy roboczej

Ø Monitorowanie wydajności diagnostycznej temperatury modułu,

Ø Napięcia zasilania, prąd polaryzacji lasera, przesyłanie mocy optycznej i odbieranie mocy optycznej

Ø Zgodny z RoHS6 (bezołowiowy)

Aplikacje

Ø SDH STM I-64.1 przy 9,953 Gb / s

Ø 10GBASE-LR / LW 10G Ethernet

Fibre Channel 10G

Opis

ETU-Link EXCXX92-3LCD20 jest zgodny z 10G Small Form-Factor Pluggable (XFP) Multi-Source

Umowa (MSA), obsługująca przepływność danych 10,3125 Gb / s (10 GBASE-LR) lub 9,953 Gb / s 10 GBASE-LW) i odległość transmisji do 20 km na SMF.

Moduł nadawczo-odbiorczy składa się z nadajnika z niechłodzonym laserem CWDM DFB i odbiornika z

Fotodioda PIN. Nadajnik i odbiornik są oddzielne w szerokim zakresie temperatur od 0 ℃ do + 70 ℃ i oferują optymalne rozpraszanie ciepła oraz doskonałe ekranowanie elektromagnetyczne, umożliwiając tym samym wysoką gęstość portów dla systemów 10GbE.

Kontrola jakości

Lista kompatybilnych Cisco

Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
ES8512-3LC05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
ES3112-3LC20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
ES3112-3LCD40 1,25G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
ES5512-3LCD40 1,25G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
ES5512-3LC80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
ES5512-3LCD120 1,25G 1550nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
ES8512-3LCD05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
ES3112-3LCD20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
ES5512-3LCD80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
ES8524-3LCD03 2,5G 850 nm 300 m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
ES3124-3LCD20 2,5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

Szczegóły kontaktu
ETU-Link Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
Poprosić o wycenę

E-Mail | Mapa strony

Privacy Policy Chiny dobry jakość Moduł Ethernet SFP dostawca. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.