ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł RJ45 SFP

Lekki moduł RJ45 SFP 10G 30M Transmisja ROHS Certyfikacja

Lekki moduł RJ45 SFP 10G 30M Transmisja ROHS Certyfikacja

    • Lightweight RJ45 SFP Module 10G 30M Transmission ROHS Certification
    • Lightweight RJ45 SFP Module 10G 30M Transmission ROHS Certification
  • Lightweight RJ45 SFP Module 10G 30M Transmission ROHS Certification

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: ESP-T5-R

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 10szt / plastikowa taca lub indywidualne opakowanie
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Transceiver SFP Copper-T Nazwa modelu: ESP-T5-R
    Szybkość transmisji danych: 10g Odległość transmisji: 30m
    Typ złącza: Złącza RJ45 Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    aplikacji: Sprzęt jałowca DDM: Z lub bez
    High Light:

    copper sfp transceiver

    ,

    sfp transceiver connector

    PN: ESP-T5-RJ45

    10G Copper SFP 10GBase-T Copper-T SFP RJ45 30M Kompatybilny z Juniper


    cechy

    Ø Łącznik SFP z możliwością podłączenia na gorąco

    Ø Wsparcie 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5Gbase-T / 1000base-T

    Ø Łącznik SFP z możliwością podłączenia na gorąco

    Ø Kompaktowy zespół złącza RJ-45

    Ø Zgodny z RoHS i bezołowiowy

    Ø Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.

    Ø 10 Gigabit Ethernet przez kabel Cat 6a

    Ø Zakres temperatur obudowy roboczej

    0 ° C do + 70 ° C (komercyjna)

    -20 ° C do + 85 ° C (Przedłuż)

    Aplikacje

    Ø Fibre Channel

    Ø Gigabit Ethernet

    Ø Aplikacje z przełączaną płytą główną

    Ø Interfejs routera / serwera

    Ø Przełącz na interfejs przełącznika

    Ø Inne systemy transmisji optycznej

    Opis

    Transceiver SFP + -10GBASE-T Copper Small Form Pluggable (SFP) jest oparty na umowie wielostrumieniowej SFP (MSA). Są kompatybilne ze standardami 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5Gbase-T / 1000base-T, jak określono w IEEE Std 802.3.

    SFP + -10GBASE-T wykorzystuje pin RX_LOS SFP do wskazania łącza. Jeśli wyciągniesz pin TX_DISABLE SFP, PHY IC zostanie zresetowany.

    Urządzenia nadawczo-odbiorcze Copper SFP firmy ETU-Link wykorzystują zintegrowane złącze RJ-45 z transformatorem i układem PHY.

    Kontrola jakości

    Pakiet ETU

    Lista kompatybilnych Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25G 1550nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES-T2-RJ45 1000M miedzi SFP, RJ45 100M GLC-TE
    ES3124-3LCD20 2,5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty