Dom ProduktyModuł RJ45 SFP

Moduł miedziano-T RJ45 SFP 10 gb Nadajnik-odbiornik Ethernet zgodny z Huawei

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Moduł miedziano-T RJ45 SFP 10 gb Nadajnik-odbiornik Ethernet zgodny z Huawei

Moduł miedziano-T RJ45 SFP 10 gb Nadajnik-odbiornik Ethernet zgodny z Huawei
Moduł miedziano-T RJ45 SFP 10 gb Nadajnik-odbiornik Ethernet zgodny z Huawei Moduł miedziano-T RJ45 SFP 10 gb Nadajnik-odbiornik Ethernet zgodny z Huawei

Duży Obraz :  Moduł miedziano-T RJ45 SFP 10 gb Nadajnik-odbiornik Ethernet zgodny z Huawei

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: SFP-10G-T
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualne opakowanie
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo

Moduł miedziano-T RJ45 SFP 10 gb Nadajnik-odbiornik Ethernet zgodny z Huawei

Opis
Nazwa produktu: Transceiver SFP Copper-T Nazwa modelu: SFP-10G-T
Prędkość transmisji danych: 10g Odległość transmisji: 30m
Rodzaj złącza: Złącza RJ45 Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
Podanie: Sprzęt Huawei DDM: object(Yaf_Exception_LoadFailed_Controller)#14 (8) { ["string":"Exception":private]=> string(0)
High Light:

miedziany transceiver sfp

,

złącze transceivera sfp

SFP-10G-T

10Gbps Copper-T SFP + RJ45 10G Copper SFP + 30M Kompatybilny z Huawei

Transceivery 10G Copper Small Form Pluggable (SFP) to wysokowydajny, opłacalny moduł zgodny ze standardami 10G Ethernet i 10GBASE-T określonymi w IEEE 802.3az, które obsługują szybkość transmisji danych 10 Gb / s do 30 metrów zasięgu po nieekranowanej skrętce kable kategorii 6a / 7.Moduł zapewnia standardowe informacje o identyfikatorze szeregowym zgodne ze standardem SFP + MSA, do których można uzyskać dostęp z adresem A0h za pośrednictwem protokołu 2wire szeregowej pamięci EEPROM.Dostęp do fizycznego układu scalonego można również uzyskać za pośrednictwem 2wire magistrali szeregowej pod adresem A0h.


funkcje

Ø Ślad SFP z możliwością podłączenia podczas pracy

Ø Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.

Ø Zgodne z RoHS i bezołowiowe

Ø Kompaktowy zespół złącza RJ-45

Ø Obsługa 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2,5Gbase-T / 1000base-T

Ø 10 Gigabit Ethernet przez kabel Cat 6a

Ø Zakres temperatur obudowy od

0 ° C do + 70 ° C (komercyjny)

-20 ° C do + 85 ° C (wydłużenie)

 

Aplikacje

Ø Fibre Channel

Ø 10Gigabit Ethernet

Ø Inne systemy transmisji optycznej

Ø Przełącz na interfejs Switch

Ø Interfejs routera / serwera

Ø Aplikacje z przełączaną płytą montażową

 

Opis

Transceivery SFP + -10GBASE-T Copper Small Form Pluggable (SFP) są oparte na umowie SFP Multi Source Agreement (MSA).Są zgodne ze standardami 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2,5Gbase-T / 1000base-T określonymi w IEEE Std 802.3.

SFP + -10GBASE-T wykorzystuje pin RX_LOS SFP do wskazywania połączenia.Jeśli wyciągniesz pin TX_DISABLE SFP, zresetuj PHY IC.

 

 

Kontrola jakości

Moduł miedziano-T RJ45 SFP 10 gb Nadajnik-odbiornik Ethernet zgodny z Huawei 0Moduł miedziano-T RJ45 SFP 10 gb Nadajnik-odbiornik Ethernet zgodny z Huawei 1

 

Pakiet

Moduł miedziano-T RJ45 SFP 10 gb Nadajnik-odbiornik Ethernet zgodny z Huawei 2Moduł miedziano-T RJ45 SFP 10 gb Nadajnik-odbiornik Ethernet zgodny z Huawei 3

Lista powiązanych produktów

Przedmiot nr. Opis
SFP-BX-U-10 1.25G Tx1310nm / Rx1550nm 10 km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-D-10 1.25G Tx1550nm / Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-2GBX-U-S20 2.5G Tx1310nm / Rx1550nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-2GBX-D-S20 2.5G Tx1550nm / Rx1310nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-U-S40 1.25G Tx1310nm / Rx1550nm 40 km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-D-S40 1.25G Tx1550nm / Rx1310nm 40km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-U-S80 1.25G Tx1490nm / Rx1550nm 80 km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-D-S80 1.25G Tx1550nm / Rx1490nm 80km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-U-L120 1.25G Tx1490nm / Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-D-L120 1.25G Tx1550nm / Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-10G-T RJ45 10G miedziany SFP + 30M
XFP-10G-LR Podwójny LC 10G 1310nm 20 km LR XFP +
SFP-10G-ER Podwójny LC 10G 1550nm 40 km ER SFP +
SFP-10G-ZR Podwójny LC 10G 1550nm 80 km ZR SFP +
SFP-10G-ZR100 Podwójny LC 10G 1550nm 100 km ZR SFP +
  Zgodny z SFP / SFP + Cisco ASR 1001-X 1002-X
Zyxel XGS-2210-28 i zyxel XGS-4600-32
EPON OLT PX20 + 1,25G / 1,25G Tx1490nm / Rx1310nm EPON OLT SFP PX20 +
Kompatybilny chiński OLT
 

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: George

Tel: +8613590345731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)