Dom ProduktyAkcesoria światłowodowe

Stabilność temperaturowa SC UPC Patch Patch SM SX OS2 9 / 125UM Fiber

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Stabilność temperaturowa SC UPC Patch Patch SM SX OS2 9 / 125UM Fiber

Stabilność temperaturowa SC UPC Patch Patch SM SX OS2 9 / 125UM Fiber
Stabilność temperaturowa SC UPC Patch Patch SM SX OS2 9 / 125UM Fiber Stabilność temperaturowa SC UPC Patch Patch SM SX OS2 9 / 125UM Fiber Stabilność temperaturowa SC UPC Patch Patch SM SX OS2 9 / 125UM Fiber

Duży Obraz :  Stabilność temperaturowa SC UPC Patch Patch SM SX OS2 9 / 125UM Fiber

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: Przewód krosowy LTU
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 1 szt. W plastikowej torbie na przewód krosowy
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 100 000 sztuk tygodniowo

Stabilność temperaturowa SC UPC Patch Patch SM SX OS2 9 / 125UM Fiber

Opis
Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy Nazwa modelu: Przewód krosowy LTU
Tryb światłowodowy: OS2 9 / 125μm SM Długość włókna: Dostosowane
Złącze: SC Środowisko pracy: -40 ~ 85 ℃
Rodzaj włókna: Simplex Polskie: UPC
High Light:

wielomodowy kabel światłowodowy

,

kabel ethernetowy

Przewód krosowy LTU

Patchcord SC / UPC, przewód połączeniowy SC / UPC-SC / UPC SM SX OS2 9 / 125UM


funkcje

Ø Niska tłumienność i utrata odbicia wstecznego
Ø Dobra trwałość
Ø Dobra wymienność
Ø Stabilność w wysokiej temperaturze

Ø Standard: Telcordia GR-326-CORE

Ø kompaktowa konstrukcja

Ø Zgodność z IEC, JIS, TELCORDIA-326

 

Aplikacje

Ø CATV / Metro
Ø Aktywne zakończenie urządzenia
Ø Sieci telekomunikacyjne
Ø Sieci lokalne (LAN)
Ø Sieci przetwarzania danych
Ø Sprzęt testowy
Ø Instalacje wstępne

Ø Sieci rozległe (WAN)

Ø Aplikacja Gigabit Ethernet i Fibre Channel

 

Specyfikacje

Złącze SC do SC Polskie UPC do UPC
Tryb światłowodowy OS2 9/125μm SM Kurtka OD 2,0 mm
Rodzaj włókna Simplex Długość fali 1310 / 1550nm
Długość kabla 1m Kolor kurtki Żółty
Kurtka kablowa PCV Powtarzalność <= 0,1 dB
Strata wtrąceniowa <= 0,3 dB Trwałość <= 0,2 dB (1000 krycia)
Utrata zwrotu > = 50 dB Temperatura działania -40 ~ 75 ° C
 

 

Opis

LINKOPTO oferuje wysokiej jakości zespoły kabli światłowodowych, takie jak kable krosowe, pigtaile, kable rozdzielające itp. Wszystkie nasze kable światłowodowe można zamówić jako jednomodowe 9/125, wielomodowe 62,5 / 125 OM1, wielomodowe 50/125 OM2 i wielomodowe 10 Gig 50 / 125 włókien OM3 / OM4.

 

Kabel światłowodowy jednomodowy 9 / 125um jest zgodny z RoHS, a wszystkie kable są w 100% testowane optycznie pod kątem tłumienia wtrąceniowego, aby zapewnić wysoką jakość, jest bardzo opłacalny w przypadku okablowania sieciowego.

 

LINKOPTO dostarcza różnego rodzaju światłowodowe kable sprzężenia zwrotnego jednomodowe i wielomodowe, które mają różne złącza, w tym ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ itp. Każdy kabel jest testowany funkcjonalnie przed wysyłką i objęty dożywotnią gwarancją.

 

LINKOPTO zapewnia również pełny zestaw usług OEM, takich jak złącze światłowodowe, długość, kolor, gatunek włókna, specyfikacja, materiał, opakowanie itp.


Przegląd produktów
Stabilność temperaturowa SC UPC Patch Patch SM SX OS2 9 / 125UM Fiber 0

 

Informacje dotyczące zamawiania

Informacje dotyczące zamówienia kabla połączeniowego
Złącze-1 Polerowanie Złącze-2 Polerowanie Rodzaj kabla Długość Średnica kabla Liczba włókien Uwaga
SC APC LC PC OS2 5 M. 2,0 MM Dupleks LSZH
FC, SC PC, UPC FC, SC PC, UPC OM1 62,5 / 125 0,5 mln 0,9 mm Simplex Zabarwienie
LC, ST APC LC, ST APC OM2 50/125 1M, 2M 1,8 mm Dupleks Opancerzony
MU, MTRJ   MU, MTRJ   OM3 10G 3M, 4M 2,0 MM 4,6,8 liczy Wodoodporny
E2000, MPO   E2000, MPO   OS1 5 mln, 10 mln 3,0 MM 12 liczby ... LSZH
SMA, DIN   SMA, DIN   OS2 9/125 100 mln ... Inni 48 Liczby ... PCV
        G657A / B / D 500 mln ...     OFNR
        G655 1000 M ...     OFNP

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: Ning Pang

Tel: +8618778390321

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)