ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAkcesoria światłowodowe

10M kompaktowy przewód światłowodowy Simplex, jednomodowe kable światłowodowe SM

10M kompaktowy przewód światłowodowy Simplex, jednomodowe kable światłowodowe SM

    • 10M Compact Simplex Fiber Patch Cord , SM Single Mode Fiber Patch Cables
    • 10M Compact Simplex Fiber Patch Cord , SM Single Mode Fiber Patch Cables
    • 10M Compact Simplex Fiber Patch Cord , SM Single Mode Fiber Patch Cables
  • 10M Compact Simplex Fiber Patch Cord , SM Single Mode Fiber Patch Cables

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: Patch cord ETU

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 1 szt. W plastikowej torbie na przewód krosowy
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 100 000 sztuk tygodniowo
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy Nazwa modelu: Patch cord ETU
    Tryb światłowodu: SM 9 / 125um Długość włókna: 10m
    Złącze: SC-ST Środowisko pracy: -40 ~ 85 ℃
    Włókna typu: Simplex Polskie: UPC

    Patch cord ETU

    Simplex Fiber Patch Cord SC / PC-ST / PC SM Single Mode 10 Metrów Single Fibre


    Opis

    ETU-Link oferuje wysokiej jakości zespoły kabli światłowodowych, takie jak kable krosowe, pigtaile, kable breakout itp. Wszystkie nasze kable światłowodowe można zamówić w wersji Single Mode 9/125, Multimode 62,5 / 125 OM1, Multimode 50/125 OM2 i Multimode 10 Gig 50/125 włókien OM3 / OM4. Kabel światłowodowy jednomodowy 9 / 125um spełnia wymagania dyrektywy RoHS, a wszystkie kable są w 100% testowane optycznie pod kątem tłumienności w celu zapewnienia wysokiej jakości. Jest to bardzo opłacalne okablowanie sieciowe.

    ETU-Link dostarcza różne rodzaje kabli jednomodowych i wielomodowych z pętlą światłowodową, które mają różne złącza, w tym ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ itp. Każdy kabel jest przetestowany funkcjonalnie przed wysyłką i objęty jest dożywotnią gwarancją. ETU zapewnia również pełen zestaw usług OEM, takich jak łącznik światłowodowy, długość, kolor, klasa włókna, specyfikacja, materiał, opakowanie itp.

    funkcje

    Ø Niska tłumienność wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego

    Ø Wysoka stabilność temperaturowa

    Zgodność z IEC, JIS, TELCORDIA-326

    Ø Dobra wymienność

    Ø Dobra trwałość

    Ø kompaktowa konstrukcja

    Ø Standard: Telcordia GR-326-CORE

           

    Aplikacje

    Ø CATV / Metro
    Ø Aktywne zakończenie urządzenia
    Ø Sieci przetwarzania danych        

    Ø Sprzęt testowy

    Ø Sieci telekomunikacyjne

    Ø Instalacje lokalowe

    Ø Sieci rozległe (WAN)

    Ø Sieci lokalne (LAN)

    Aplikacja Ø Gigabit Ethernet i Fibre Channel

    Specyfikacje

    Złącze SC do ST Polskie UPC do UPC
    Tryb światłowodu SM 9 / 125um Kurtka OD 2,0 lub 3,0 mm
    Typ włókna Simplex Długość fali 1310/1550 nm
    Długość kabla 10m Kolor kurtki Żółty
    Kurtka kablowa PVC Powtarzalność <= 0,1dB
    Utrata wkładania <= 0,3 dB Trwałość <= 0,2dB (łączenie 1000 razy)
    Strata zwrotna > = 50dB Obsługa temperatury -40 ~ 75 ° C


    Przegląd produktów

    Informacje o zamawianiu

    Patch cord Informacje o zamówieniu
    Złącze 1 Polerowanie Złącze 2 Polerowanie Rodzaj kabla Długość Średnica kabla Liczba włókien Uwaga
    SC APC LC PC OS2 5M 2,0 MM Dupleks LSZH
    FC, SC PC, UPC FC, SC PC, UPC OM1 62,5 / 125 0,5 M 0,9 MM Simplex Zabarwienie
    LC, ST APC LC, ST APC OM2 50/125 1M, 2M 1,8 MM Dupleks Opancerzony
    MU, MTRJ MU, MTRJ OM3 10G 3M, 4M 2,0 MM 4,6,8 liczby Wodoodporny
    E2000, MPO E2000, MPO OS1 5M, 10M 3,0 MM 12counts ... LSZH
    SMA, DIN SMA, DIN OS2 9/125 100M ... Inni 48Konta ... PVC
    G657A / B / D 500M ... OFNR
    G655 1000M ... OFNP

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Poprosić o wycenę

    E-Mail | Mapa strony

    Privacy Policy Chiny dobry jakość Moduł Ethernet SFP dostawca. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.