Dom ProduktyTransceiver 100G QSFP28

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia
PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia

Duży Obraz :  PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: hQSP3110A-3MCD05
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia

Opis
Nazwa produktu: Nadajnik-odbiornik 100G QSFP28 Nazwa modelu: EQSP3110A-3MCD05
Długość fali: 1310 nm Prędkość transmisji danych: 100 Gb / s
Odległość transmisji: 500m Rodzaj złącza: MPO / MTP
DDM: Z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
Rodzaj kabla: MMF Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
High Light:

transceiver Cisco 100g

,

100g transceiver qsfp

PN: EQSP3110A-3MCD05

Kompatybilny z Cisco QSFP-100G-PSM4-S Transceiver 100G QSFP28 PSM4 1310nm 500m MPO


Opis

LInkopto EQSP3110A-3MCD05są przeznaczone do użytku w łączach o szybkości 100 Gb / s na światłowodzie jednomodowym.Są zgodne z QSFP28 MSA i IEEE 802.3bm.

 

Część nadajnika optycznego nadajnika-odbiornika zawiera 4-kanałową matrycę laserową DFB, 4-kanałowy bufor wejściowy i sterownik lasera, monitory diagnostyczne, bloki sterowania i polaryzacji.W celu sterowania modułami interfejs sterowania zawiera dwuprzewodowy szeregowy interfejs sygnałów zegara i danych.Zaimplementowano monitory diagnostyczne pod kątem odchylenia DFB, temperatury modułu, transmitowanej mocy optycznej, odbieranej mocy optycznej i napięcia zasilania, a wyniki są dostępne przez interfejs TWS.Dla monitorowanych atrybutów ustalane są progi alarmowe i ostrzegawcze.Flagi są ustawiane i generowane są przerwania, gdy atrybuty są poza progami.Flagi są również ustawiane i generowane są przerwania w przypadku utraty sygnału wejściowego (LOS) i stanów uszkodzenia przetwornika.Wszystkie flagi są zatrzaśnięte i pozostaną ustawione, nawet jeśli warunek inicjujący zatrzask zostanie usunięty, a działanie zostanie wznowione.Wszystkie przerwania można maskować, a flagi resetować, odczytując odpowiedni rejestr flag.

 

Wyjście optyczne będzie blokować szum z powodu utraty sygnału wejściowego, chyba że blokada szumów jest wyłączona.Wykrywanie usterek lub dezaktywacja kanału przez interfejs TWS spowoduje wyłączenie kanału.Informacje o stanie, alarmie / ostrzeżeniu i usterce są dostępne za pośrednictwem interfejsu TWS.

 

funkcje

       Ø Do 27,952 Gbps Szybkość transmisji danych na kanał

Ø Maksymalna długość łącznika 500m

Ø Laser o wysokiej niezawodności 1310nm DFB

Ø Zgodne z QSFP28 MSA

Ø Zakres temperatur pracy obudowy: 0 ° C do 70 ° C

Ø Straty mocy <2,5 W.

Ø Elektrycznie podłączane na gorąco

Ø Cyfrowa diagnostyka zgodna z SFF-8436

 

Aplikacje

       Ø centrum danych

       Ø Kanał światłowodowy

Ø Infiniband QDR

 

Standard

Ø Zgodny z IEEE 802.3 bm

Ø Zgodny z RoHS

Ø Zgodne z SFF-8436

 

Kontrola jakości

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia 0PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia 1

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia 2PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia 3

 

Pakiet linkopto

PSM4 1310nm 500m MPO 100G QSFP28 Transceiver Niska moc rozproszenia 4

Lista powiązanych produktów

LPT-XFP10G-BXD-40 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 40 km LC DDM
LPT-QSFP40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP +, 850nm 150m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP +, 850nm 400m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-LR4 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 10 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP40G-LR42 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 20 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP40G-ER43 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310 nm 30 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP40G-ER4 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 40 km SMF LC DDM Duplex
LPT-SFP25G-SR85 25GBASE-SR SFP28, 850nm 100m MMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm 100m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, 1310nm 2 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310 nm 10 KM SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm LWDM 25KM SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-ER4L 100GBASE-ER4L-S QSFP28, 1310 nm 40 km SMF LC DDM Duplex

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: George

Tel: +8613590345731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)