ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAkcesoria światłowodowe

MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO

Chiny ETU-Link Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny ETU-Link Technology Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO

MPO Patch Cord Fiber Optic Accessories 12 Cores OM3 Multi Mode 15 Meters MPO - MPO
MPO Patch Cord Fiber Optic Accessories 12 Cores OM3 Multi Mode 15 Meters MPO - MPO MPO Patch Cord Fiber Optic Accessories 12 Cores OM3 Multi Mode 15 Meters MPO - MPO MPO Patch Cord Fiber Optic Accessories 12 Cores OM3 Multi Mode 15 Meters MPO - MPO

Duży Obraz :  MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: Patch cord ETU

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 1 szt. W plastikowej torbie na przewód krosowy
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 100 000 sztuk tygodniowo
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Patch cord optyczny MPO Nazwa modelu: Patch cord ETU
Tryb światłowodowy: OM3 Multi Mode Długość włókna: 15 mln
Złącze: MPO-MPO Środowisko pracy: -40 ~ 85 ℃
Włókna typu: 12 rdzeni Typ złącza: Mężczyzna czy kobieta
High Light:

fiber optic patch cord

,

multimode fiber optic cable

Patch cord ETU

MPO Fiber Patch Cord 12 rdzeni MPO-MPO MM Multi Mode 15 metrów kabli MPO


Opis

ETU-Link oferuje wysokiej jakości zespoły kabli światłowodowych, takie jak kable krosowe, pigtaile, kable breakout itp. Wszystkie nasze kable światłowodowe można zamówić w wersji Single Mode 9/125, Multimode 62,5 / 125 OM1, Multimode 50/125 OM2 i Multimode 10 Gig 50/125 włókien OM3 / OM4. Kabel światłowodowy jednomodowy 9 / 125um spełnia wymagania dyrektywy RoHS, a wszystkie kable są w 100% testowane optycznie pod kątem tłumienności w celu zapewnienia wysokiej jakości. Jest to bardzo opłacalne okablowanie sieciowe.

12 rdzeni MPO to wysoki stopień zwartości światłowodowego systemu wstępnego łączenia, który jest zwykle stosowany w następujących obszarach.

funkcje

Ø Niska tłumienność wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego

Ø Wysoka stabilność temperaturowa

Ø Norma IEC-61754-7 i TIA-604-5 (FOCIS-5)

Ø Dobra wymienność

Ø Dobra trwałość

Ø Kompaktowa konstrukcja

    

Aplikacje

Ø Aplikacja Data Center o wysokim stopniu gęstości

Ø Światłowód do budynku

Ø Zastosowanie wewnętrznego złącza w urządzeniach światłowodowych

Ø 10G Upgrade do centrum danych 40G / 100G.

Specyfikacje

Złącze MPO do MPO Polskie Mężczyzna czy kobieta
Tryb światłowodu OM3 Kurtka OD 3,0 mm
Typ włókna 12 rdzeni Długość fali 850 nm
Długość kabla 15m Kolor kurtki niebieski
Kurtka kablowa LSZH Powtarzalność <= 0,1dB
Utrata wkładania <= 0,3 dB Trwałość <= 0,2dB (łączenie 1000 razy)
Strata zwrotna > = 50dB Obsługa temperatury -40 ~ 75 ° C


Typ konektora

            MPO Typ żeński bez szpilek Typ MPO męski z szpilkami

ETU-Link MPO LC Casette

Gdy przewód łączący jest skonstruowany w konfiguracji klucza / klucza, układ włókien na jednym złączu jest odzwierciedlony wokół osi pionowej na drugim złączu. Na przykład na złączu A niebieskie włókno znajduje się po lewej stronie z kluczem w górę, podczas gdy na złączu B niebieskie włókno jest po prawej stronie z kluczem w górę. Sygnały wejściowe po lewej stronie złącza A będą wyprowadzane po prawej stronie złącza B.

Ilustracja struktury złożenia:

Informacje o zamawianiu

Patch cord Informacje o zamówieniu
Złącze 1 Polerowanie Złącze 2 Polerowanie Rodzaj kabla Długość Średnica kabla Liczba włókien Uwaga
SC APC LC PC OS2 5M 2,0 MM Dupleks LSZH
FC, SC PC, UPC FC, SC PC, UPC OM1 62,5 / 125 0,5 M 0,9 MM Simplex Zabarwienie
LC, ST APC LC, ST APC OM2 50/125 1M, 2M 1,8 MM Dupleks Opancerzony
MU, MTRJ MU, MTRJ OM3 10G 3M, 4M 2,0 MM 4,6,8 liczby Wodoodporny
E2000, MPO E2000, MPO OS1 5M, 10M 3,0 MM 12counts ... LSZH
SMA, DIN SMA, DIN OS2 9/125 100M ... Inni 48Konta ... PVC
G657A / B / D 500M ... OFNR
G655 1000M ... OFNP

Szczegóły kontaktu
ETU-Link Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)