Dom ProduktyCWDM Mux Demux

Montowany w stojaku 16-kanałowy moduł CWDM Mux Demux Dostosowany 1270 - 1610nm z adapterami LC

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Montowany w stojaku 16-kanałowy moduł CWDM Mux Demux Dostosowany 1270 - 1610nm z adapterami LC

Montowany w stojaku 16-kanałowy moduł CWDM Mux Demux Dostosowany 1270 - 1610nm z adapterami LC
Montowany w stojaku 16-kanałowy moduł CWDM Mux Demux Dostosowany 1270 - 1610nm z adapterami LC Montowany w stojaku 16-kanałowy moduł CWDM Mux Demux Dostosowany 1270 - 1610nm z adapterami LC

Duży Obraz :  Montowany w stojaku 16-kanałowy moduł CWDM Mux Demux Dostosowany 1270 - 1610nm z adapterami LC

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: ETU-16CH-CWDM-Mux (Demux)
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 1-2 sztuk / karton do CWDM
Czas dostawy: 2 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 80 000 kanałów miesięcznie

Montowany w stojaku 16-kanałowy moduł CWDM Mux Demux Dostosowany 1270 - 1610nm z adapterami LC

Opis
Nazwa produktu: CWDM Mux Demux Numer kanału: 16 kanałów
Długość włókna: 1M, 1,5M lub niestandardowe Długość fali: 1270-1610 nm
Express Port: Dostosowane Port monitora: Dostosowane
Rodzaj złącza: LC, SC, FC, ST (UPC lub APC) Rodzaj włókna: Włókno 900um, 2mm lub 3mm
typ przesyłki: Plastikowe pudełko ABS, pudełko LGX, montaż w szafie 1RU lub niestandardowe
High Light:

multiplekser światłowodowy

,

multiplekser cwdm

Moduł 1x16CH CWDM Mux Demux 1260 ~ 1620nm z adapterami LC w montażu w szafie 1RU


Opis

Linkopto CWDM MUX / DEMUX(Multiplekser / Demultiplekser z podziałem długości fali zgrubnej) to elastyczne i niedrogie rozwiązanie, które umożliwia rozbudowę istniejącej przepustowości światłowodów.W połączeniu z wysoce niezawodną optyką pasywną certyfikowaną do zastosowań wymagających ochrony środowiska, rozwiązanie CWDM MUX / DEMUX pozwala operatorom w pełni wykorzystać dostępną przepustowość światłowodów w pętli lokalnej i architekturach korporacyjnych.

 

Moduły CWDM MUX / DEMUX dzielą do 18 kanałów (w odstępach 20 nm) na jedno włókno.

Standardowe pakiety to plastikowe pudełko ABS, 19-calowa obudowa do montażu w stojaku i metalowa obudowa LGX.

 

funkcje

Ø Niskie straty wtrąceniowe

       Ø Wysoka izolacja

       Ø Niskie PDL

       Ø Kompaktowa konstrukcja

       Ø Dobra jednorodność między kanałami

       Ø Szeroka długość fali roboczej: od 1260nm do 1620nm

       Ø Szeroka temperatura pracy: od -40 ℃ do 85 ℃

       Ø Wysoka niezawodność i stabilność

 

Aplikacje

       Ø System CWDM

       Ø Sieci PON

       Ø Linki CATV

 

Spełnienie

       Ø Telcordia GR-1209-CORE-2001

Ø Telcordia GR-1221-CORE-1999

Ø RoHS

 

Dane techniczne (moduł 1 × N CWDM Mux / Demux)

Parametry
1x2
1x4
1x8
1x16
Środkowa długość fali (nm)
ITU, ITU + 1
Pasmo przepustowe (nm)
ITU ± 6,5
Długość fali roboczej (nm)
1460 ~ 1620 lub 1260 ~ 1620
Przestrzeń kanałowa (nm)
20
Typ włókna
SMF-28e lub określony przez klienta
IL (dB) (klasa P / A)
0,7 / 1,0
1.4 / 1.7
2,0 / 2,5
3,5 / 4,0
Izolacja (dB)
Sąsiedni kanał
30
Nieprzylegający kanał
50
Tętnienia (dB)
0.3
0,4
0.5
0.5
PDL (dB)
0,2
PMD (ps)
0,1
RL (dB)
45
Kierunkowość (dB)
50
Maksymalna moc optyczna (mw)
500
Temperatura pracy (℃)
-40 ~ 85
Temperatura przechowywania (℃)
-40 ~ 85
Pakiet BOX (mm)
100 * 80 * 10
140 * 115 * 18
Pakiet LGX
1U, 2U
Pakiet do montażu w szafie 19 ''
1U

Uwagi:
1) Określono bez złączy.
2) Dodaj dodatkowe tłumienie 0,2 dB na złącze.

 

Wymiary mechaniczne Moduł CWDM Mux / Demux

Montowany w stojaku 16-kanałowy moduł CWDM Mux Demux Dostosowany 1270 - 1610nm z adapterami LC 0

Przegląd produktów:

Montowany w stojaku 16-kanałowy moduł CWDM Mux Demux Dostosowany 1270 - 1610nm z adapterami LC 1Montowany w stojaku 16-kanałowy moduł CWDM Mux Demux Dostosowany 1270 - 1610nm z adapterami LC 2Montowany w stojaku 16-kanałowy moduł CWDM Mux Demux Dostosowany 1270 - 1610nm z adapterami LC 3

 

Informacje dotyczące zamawiania:

CWDM X XX X XX XX X X
  Linkopto Liczba kanałów Typ modułu Rodzaj kabla Długość włókna Złącze wejściowe Wynik
Złącze
CWDM mi 02 = 2 kanały 0 = 100x80x10mm 00 = brak 05 = 0,5 m 0 = brak 0 = brak
03 = 3 kanały 1 = 142x102x14,5 09 = 900um 10 = 1,0 m 1 = LC / UPC 1 = LC / UPC
04 = 4 kanały mm Luźna rurka 15 = 1,5 m 2 = LC / APC 2 = LC / APC
05 = 5 kanałów 2 = LGX Box 20 = 2,0 mm 30 = 3,0 m 3 = SC / UPC 3 = SC / UPC
06 = 6 kanałów 3 = 19 ″ 1U rack 30 = 3,0 mm 40 = 4,0 m 4 = SC / APC 4 = SC / APC
07 = 7 kanałów X = inne   50 = 5,0 m 5 = FC / UPC 5 = FC / UPC
08 = 8 kanałów   ...... 6 = FC / APC 6 = FC / APC
......   7 = LC / APC 7 = LC / APC
  X = dostosowane X = dostosowane
16 = 16Channel    
17 = 17Channel
18 = 18Channel

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: George

Tel: +8613590345731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)