ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł 10G SFP +

SFP-10G-ZR 100 km SM Sfp + transceiver optyczny, 10 gb Sfp + transceiver metalowa obudowa

SFP-10G-ZR 100 km SM Sfp + transceiver optyczny, 10 gb Sfp + transceiver metalowa obudowa

    • SFP-10G-ZR 100km SM Sfp+ Optical Transceiver , 10gb Sfp+ Transceivers Metal Enclosure
  • SFP-10G-ZR 100km SM Sfp+ Optical Transceiver , 10gb Sfp+ Transceivers Metal Enclosure

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: ES55X-3LCD100

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk na tydzień
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Transceiver 10G SFP + Nazwa modelu: ES55X-3LCD100
    Długość fali: 1550 nm Prędkość transmisji danych: 10g
    Odległość transmisji: 100 km Typ złącza: Dupleks LC
    DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Zgodność: Cisco

    PN: ES55X-3LCD100

    10G SFP + ZR 1550nm 100 km SM Duplex LC 10G-SFP-ZRC Kompatybilny z Cisco


    Opis

    Transceiver SFP + to wysokowydajne, ekonomiczne moduły wspierające przepływność danych 10 Gb / s i odległość transmisji 100 km z SMF. Transceiver składa się z trzech części: chłodzonego nadajnika laserowego EML, fotodiody APD zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) i jednostki sterującej MCU. Wszystkie moduły spełniają wymagania bezpieczeństwa lasera klasy I. Nadajniki-odbiorniki są zgodne z umową z wieloma źródłami SFP i cyfrowymi funkcjami diagnostycznymi SFF-8472.

    cechy

    • Obsługuje prędkości transmisji do 10,7 Gb / s
    • Łącznik SFP + z możliwością podłączenia podczas pracy
    • Nie chłodzony laser EML chłodzony 1550 nm i fotodioda APD, do 100 km dla transmisji SMF
    • Zgodny z SFP + MSA i SFF-8472 z dupleksem LC
    • Pojemnik
    • Kompatybilny z RoHS
    • Pojedynczy zasilacz + 3,3 V.
    • Cyfrowy monitoring diagnostyczny w czasie rzeczywistym
    • Temperatura obudowy roboczej:
    • Standard: od 0 do + 70 ° C

    Aplikacje

    • Układy optyczne 10 Gb / s
    • 10 GBASE-ZR przy 10,3125 Gb / s
    • 10 GBASE-ZW przy 9,953 Gb / s
    • Systemy LTE
    • Inne łącza optyczne

    Lista kompatybilnych Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25G 1550nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES8524-3LCD03 2,5G 850 nm 300 m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
    ES3124-3LCD20 2,5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

    Kontrola jakości

    Gwarancja
    Obiecujemy, że wszystkie reklamowane moduły optyczne są fabrycznie nowe i absolutnie nigdy nie używamy starych i odnowionych materiałów. Wszystkie moduły optyczne przeszły testy funkcjonalne i testy starzenia. Zapewniamy 3 lata gwarancji na wszystkie optyczne urządzenia nadawczo-odbiorcze od daty wysyłki.

    Pakiet ETU-Link

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)