ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTransceiver 100G QSFP28

Metalowe 100G QSFP28 Transceiver ER4 CWDM 40 km LC Złącze kompatybilne z Cisco

Chiny ETU-Link Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny ETU-Link Technology Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Metalowe 100G QSFP28 Transceiver ER4 CWDM 40 km LC Złącze kompatybilne z Cisco

Metal 100G QSFP28 Transceiver ER4 CWDM 40km LC Connector Compatible With Cisco
Metal 100G QSFP28 Transceiver ER4 CWDM 40km LC Connector Compatible With Cisco

Duży Obraz :  Metalowe 100G QSFP28 Transceiver ER4 CWDM 40 km LC Złącze kompatybilne z Cisco

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: EQ2xx10X-3LCD40

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Nadajnik-odbiornik 100G QSFP28 Nazwa modelu: EQ2xx10X-3LCD40
Długość fali: Długość fali środkowej 1310 nm Prędkość transmisji danych: 100 Gb / s
Odległość transmisji: 40KM Typ złącza: LC
DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
Rodzaj kabla: SMF Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
High Light:

cisco 100g transceiver

,

100g qsfp transceiver

PN: EQ2xx10X-3LCD40

Transceiver 100G QSFP28 100Gbps QSFP28 ER4 CWDM 40 km LC Kompatybilny z Cisco


cechy

Ø Wkładany na gorąco QSFP28 MSA

Ø Zgodny z Ethernetem 100GBASE-ER4 Lite

Ø Obsługuje zagregowaną przepływność 103,1 Gb / s

Ø Zasięg do 65 km dla G.652 SMF bez FEC

Ø Do 40 km zasięgu G.652 SMF z FEC

Ø Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.

Ø Temperatura obudowy roboczej: 0 ~ 70oC

Ø Nadajnik: chłodzony 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)

Ø Odbiornik: 4x25 Gb / s APD ROSA

Interfejs elektryczny 4x25G (OIF CEI-28G-VSR)

Ø Maksymalny pobór mocy 4,5 W.

Ø Duplex LC gniazdo

Ø Zgodny z RoHS-6

Aplikacje

Łącza Ethernet Ø 100GBASE-ER4

Ø Połączenia Infiniband QDR i DDR

Ø Połączenia telekomunikacyjne 100G po stronie klienta

Opis

Ten produkt jest modułem nadawczo-odbiorczym 100 Gb / s zaprojektowanym do zgodnych aplikacji komunikacji optycznej

do 100GBASE-LR4 standardu IEEE P802.3ba. Moduł konwertuje 4 kanały wejściowe o przepustowości 25 Gb / s

dane elektryczne do 4 kanałów sygnałów optycznych LAN WDM, a następnie multipleksuje je w jeden kanał

dla transmisji optycznej 100 Gb / s. Odwrotnie po stronie odbiornika moduł demultipleksuje prędkość 100 Gb / s

wejście optyczne na 4 kanały sygnałów optycznych LAN WDM, a następnie konwertuje je na 4 kanały wyjściowe

dane elektryczne.

Centralne długości fal 4 kanałów LAN WDM wynoszą 1295,56, 1300,05, 1304,58 i 1309,14 nm jako

członkowie siatki długości fali LAN WDM zdefiniowanej w IEEE 802.3ba. Wysoko wydajna chłodzona sieć LAN

Nadajniki WDM EA-DFB i odbiorniki PIN o wysokiej czułości zapewniają doskonałą wydajność

Aplikacje 100 Gigabit Ethernet do 40 km łączy i zgodne z interfejsem optycznym z IEEE802.3ba

Artykuł 88 Wymagania 100GBASE-LR4.

Produkt został zaprojektowany ze względu na formę, połączenie optyczne / elektryczne i cyfrowy interfejs diagnostyczny

zgodnie z QSFP + Multi-Source Agreement (MSA). Został zaprojektowany, aby sprostać najtrudniejszym

zewnętrzne warunki pracy, w tym temperatura, wilgotność i zakłócenia elektromagnetyczne.

Kontrola jakości

Pakiet ETU

Lista kompatybilnych Cisco

Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
ES8512-3LC05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
ES3112-3LC20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
ES3112-3LCD40 1,25G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
ES5512-3LCD40 1,25G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
ES5512-3LC80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
ES5512-3LCD120 1,25G 1550nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
ES8512-3LCD05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
ES3112-3LCD20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
ES5512-3LCD80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
ES8524-3LCD03 2,5G 850 nm 300 m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
ES3124-3LCD20 2,5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

Szczegóły kontaktu
ETU-Link Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)