ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTransceiver 100G QSFP28

100m Transmisja 100G QSFP28 Transceiver, Cisco 100g Transceiver 100G CFP2 SR10 MPO Złącze

100m Transmisja 100G QSFP28 Transceiver, Cisco 100g Transceiver 100G CFP2 SR10 MPO Złącze

    • 100m Transmission 100G QSFP28 Transceiver , Cisco 100g Transceiver 100G CFP2 SR10 MPO Connector
  • 100m Transmission 100G QSFP28 Transceiver , Cisco 100g Transceiver 100G CFP2 SR10 MPO Connector

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: ECP28510A-3MCD01

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Transceiver 100G QSFP28 Nazwa modelu: ECP28510A-3MCD01
    Długość fali: 850nm Szybkość przesyłania danych: 100 Gbps
    Odległość transmisji: 100M Typ złącza: MPO / MTP
    DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Rodzaj kabla: MMF Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
    High Light:

    cisco 100g transceiver

    ,

    100g qsfp transceiver

    PN: ECP28510A-3MCD01

    Cisco Compatible 100G CFP2 Transceiver 100G CFP2 SR10 850nm 100m Złącze MPO


    funkcje

    Ø Obsługuje przepływności 103,1 Gb / s do 112 Gb / s

    Ø Dotyczy 100 mz OM3 MMF i 150 m z OM4 MMF

    Ø Optyczny interfejs pojemnika MPO 24

    Ø Interfejs elektryczny CPPI

    Ø Chłodzony nadajnik 850 nm / s 10x10 Gb / s

    Ø 10 równoległy elektryczny interfejs szeregowy

    Ø Niski pobór mocy <4W

    Ø Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

    Ø Interfejs komunikacyjny MDIO

    Ø Zgodny z 100GBASE-SR10

    Ø Temperatura obudowy operacyjnej:

    Ø Komercyjna: 0 do 70 ° C

    Aplikacje

          Ø 100GBASE-SR10 Ethernet

    Ø 10x11.2Gb / s Multimode OTN

    Ø 10x 10GE-SRLite Ethernet

    Standard

    Ø Zgodny z IEEE 802.3ba

    Ø Zgodny ze specyfikacjami sprzętowymi CFP2 MSA

    Ø Zgodne ze specyfikacjami zarządzania CFP2 MSA

    Opis

    Moduły nadawczo-odbiorcze ETU-LINK 100G CFP2 SR10 ECP28510A-3MCD01 są przeznaczone do stosowania w łączach 100 Gigabit Ethernet i interfejsach klienckich OTN 10x11.2G przez światłowód wielomodowy. Są one zgodne z CFP2 MSA i IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10. Funkcje diagnostyki cyfrowej są dostępne za pośrednictwem interfejsu MDIO.

    Część nadajnika optycznego nadajnika zawiera 4-kanałową matrycę VCSEL (pionowy laser emitujący promieniowanie powierzchniowe), 4-kanałowy bufor wejściowy i sterownik laserowy, monitory diagnostyczne, bloki sterujące i blokujące. Do sterowania modułami interfejs sterowania zawiera interfejs dwuprzewodowy szeregowy sygnałów zegara i danych. Zaimplementowano monitory diagnostyczne dla polaryzacji VCSEL, temperatury modułu, transmitowanej mocy optycznej, odebranej mocy optycznej i napięcia zasilania, a wyniki są dostępne za pośrednictwem interfejsu TWS. Progi alarmowe i ostrzegawcze są ustalane dla monitorowanych atrybutów. Flagi są ustawiane, a przerwania generowane, gdy atrybuty znajdują się poza progami. Ustawiane są również flagi i generowane przerwania dla utraty sygnału wejściowego (LOS) i warunków uszkodzenia nadajnika. Wszystkie flagi są zatrzaśnięte i pozostaną ustawione, nawet jeśli stan inicjujący zatrzask zostanie usunięty i operacja zostanie wznowiona. Wszystkie przerwania mogą być maskowane, a flagi resetowane przez odczyt odpowiedniego rejestru flag.

    Wyjście optyczne zablokuje się w celu utraty sygnału wejściowego, chyba że blokada szumów jest wyłączona. Wykrywanie błędów lub dezaktywacja kanału przez interfejs TWS wyłączy kanał. Informacje o stanie, alarmie / ostrzeżeniu i błędzie są dostępne za pośrednictwem interfejsu TWS.

    Kontrola jakości

    Pakiet ETU

    Lista zgodnych urządzeń Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25 G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25 G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25 G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25 G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25 G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25 G 1550 nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1.25G 850nm 550m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25 G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25 G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES8524-3LCD03 2.5G 850nm 300m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
    ES3124-3LCD20 2.5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty