ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySFP Media Converter

40km Transmisja SFP Media Converter Pojedynczy światłowód SC Złącze dla biur

40km Transmisja SFP Media Converter Pojedynczy światłowód SC Złącze dla biur

    • 40km Transmission SFP Media Converter Single Fiber SC Connector For Offices
    • 40km Transmission SFP Media Converter Single Fiber SC Connector For Offices
    • 40km Transmission SFP Media Converter Single Fiber SC Connector For Offices
    • 40km Transmission SFP Media Converter Single Fiber SC Connector For Offices
  • 40km Transmission SFP Media Converter Single Fiber SC Connector For Offices

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: EM-1100-BS40B

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 1szt / karton
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Konwerter mediów Nazwa modelu: EM-1100-BS40B
    UTP Datarate: 10/100 / 1000M Odległość transmisji: 40KM
    Typ złącza: SC Długość fali: Tx1550 / Rx1310nm
    Port UTP: 1 port RJ45 Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Włókna typu: Pojedyncze włókno

    PN: EM-1100-BS40B

    10/100 / 1000M Media Converter Single Fibre BIDI Tx1550 / Rx1310nm SM 40km SC


    Opis

    Seria konwerterów multimedialnych Gigabit Ethernet ETU-Link EM-1100-BS, wyposażona w transmisję 1-włóknistą z technologią multipleksowania z podziałem długości fali (WDM), wykorzystuje światłowody do rozszerzenia zasięgu fizycznego typowego łącza Ethernet do 20 km-100 km. Jest często stosowany w szkołach, barach internetowych, biurach i sieciach telekomunikacyjnych.

    funkcje

    Ø Multipleksowanie z podziałem długości fali (WDM), Tx i Rx na 1 włóknie

    Transmisja pakietów danych super 1600 bajtów

    Ø Pełna kontrola przepływu dupleksowego, ciśnienie zwrotne w połowie dupleksu

    Ø Przejście błędu łącza (LFPT)

    Ø 1000BASE-FX FIBER to 10/100 / 1000BASE-T COPPER Konwersja Ethernet

    Aplikacje

    Ø Sieci telekomunikacyjne

    Ø Szkoły, biura, bary cybernetyczne

    Indeks techniczny:

    Parametr Specyfikacje
    Tryb dostępu 10/100 / 1000Mbps
    Standard IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 1000Base-TX, IEEE802.3 1000Base-FX
    Długość fali 1550nm
    Dystans

    Skrętka kategorii 5: 100m

    Światłowód: wielomodowy 50 / 125,62.5 / 125μm (maksymalna odległość do 550 m)

    Światłowód: Pojedynczy tryb 8 / 1255,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (maksymalna odległość do 20-80 km)

    Port

    Jeden port RJ45:

    Do łączenia skrętek STP / UTP kategorii 5

    Jeden port optyczny:

    Single mode, Single Fiber: SC (9 / 125μm)

    Oznacza konwersję Konwersja mediów
    Tabela adresów MAC 1K
    Przestrzeń buforowa 256kbit
    Kontrola przepływu

    Pełny dupleks: kontrola przepływu;

    Półdupleks: przeciwciśnienie

    Opóźnienie Store-and-forward: 9,6μs; przecięcie: 0,9μs
    BER <19-9
    MTBF 100 000 godzin
    Wskaźnik ledowy PWR (zasilacz), FX LINK (działanie łącza optycznego), TP LINK1000 (skrętka link1000M), TP LINK100 (skrętka 100M), TP ACT (przesyłanie pakietów skrętką)
    Zasilacz Zewnętrzne wejście 5VDC
    Pobór energii 4W
    Temperatura robocza -10 ~ 55 ° C
    Wilgotność pracy 5% ~ 90%
    Utrzymywanie temperatury -40 ~ 70 ° C
    Utrzymywanie wilgotności 5% ~ 90% bez kondensacji
    Wymiary

    26 mm x 70 mm x 95 mm

    Kontrola jakości

    Lista zgodnych urządzeń Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25 G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25 G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25 G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25 G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25 G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25 G 1550 nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1.25G 850nm 550m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25 G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25 G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES8524-3LCD03 2.5G 850nm 300m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
    ES3124-3LCD20 2.5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Poprosić o wycenę

    E-Mail | Mapa strony

    Privacy Policy Chiny dobry jakość Moduł Ethernet SFP dostawca. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.