Dom ProduktyAkcesoria światłowodowe

MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO

MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO
MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO

Duży Obraz :  MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: Przewód krosowy LTU
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 1 szt. W plastikowej torbie na przewód krosowy
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 100 000 sztuk tygodniowo

MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO

Opis
Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy MPO Nazwa modelu: Przewód krosowy LTU
Tryb światłowodowy: Tryb Multi OM3 Długość włókna: 15m
Złącze: MPO-MPO Środowisko pracy: -40 ~ 85 ℃
Rodzaj włókna: 12 rdzeni Rodzaj złącza: Mężczyzna czy kobieta
High Light:

kabel światłowodowy

,

wielomodowy kabel światłowodowy

Przewód krosowy LTU

Kabel światłowodowy MPO 12 rdzeni MPO-MPO MM Multi Mode 15 metrów Kable MPO


Opis

LINKOPTO oferuje wysokiej jakości zespoły kabli światłowodowych, takie jak kable krosowe, pigtaile, kable rozdzielające itp. Wszystkie nasze kable światłowodowe można zamówić jako jednomodowe 9/125, wielomodowe 62,5 / 125 OM1, wielomodowe 50/125 OM2 i wielomodowe 10 Gig 50 / 125 włókien OM3 / OM4.Kabel światłowodowy jednomodowy 9 / 125um jest zgodny z RoHS, a wszystkie kable są w 100% testowane optycznie pod kątem tłumienia wtrąceniowego, aby zapewnić wysoką jakość, jest bardzo opłacalny w przypadku okablowania sieciowego.

 

12 rdzeni MPO to system wstępnego łączenia światłowodów o wysokim stopniu zagęszczenia, który jest powszechnie stosowany w następujących obszarach.

 

funkcje

Ø Niska tłumienność i utrata odbicia wstecznego

Ø Stabilność w wysokiej temperaturze

ØNorma IEC-61754-7 i TIA-604-5 (FOCIS-5)

Ø Dobra wymienność

Ø Dobra trwałość

Ø Kompaktowa konstrukcja

    

Aplikacje

Ø Aplikacja Data Center w środowisku o dużym zagęszczeniu

Ø Światłowód do budynku

Ø Zastosowanie złącza wewnętrznego w urządzeniach światłowodowych

Ø WcześniejszeAktualizacja 10G do centrum danych 40G / 100G.

 

Specyfikacje

Złącze MPO do MPO Polskie Mężczyzna czy kobieta
Tryb światłowodowy OM3 Kurtka OD 3,0 mm
Rodzaj włókna 12 rdzeni Długość fali 850nm
Długość kabla 15m Kolor kurtki niebieski
Kurtka kablowa LSZH Powtarzalność <= 0,1 dB
Strata wtrąceniowa <= 0,3 dB Trwałość <= 0,2 dB (1000 krycia)
Utrata zwrotu > = 50 dB Temperatura działania -40 ~ 75 ° C
 


Typ złącza

MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO 0MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO 1

           Typ żeński MPO bez pinów Typ męski MPO z pinami

Kaseta LINKOPTO MPO LC

MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO 2

Gdy kabel połączeniowy jest skonstruowany w konfiguracji klucz-up / key-up, układ światłowodów na jednym złączu jest lustrzany względem osi pionowej drugiego złącza.Na przykład na złączu A niebieskie włókno znajduje się po lewej stronie z kluczem do góry, podczas gdy na złączu B niebieskie włókno znajduje się po prawej stronie z kluczem do góry.Sygnały wchodzące z lewej strony złącza A będą wyprowadzane z prawej strony złącza B.

 

Ilustracja struktury zespołu:

MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO 3

MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO 4

MPO Patch Cord Akcesoria światłowodowe 12 rdzeni OM3 Multi Mode 15 metrów MPO - MPO 5

 

Informacje dotyczące zamawiania

Informacje dotyczące zamówienia kabla połączeniowego
Złącze-1 Polerowanie Złącze-2 Polerowanie Rodzaj kabla Długość Średnica kabla Liczba włókien Uwaga
SC APC LC PC OS2 5 M. 2,0 MM Dupleks LSZH
FC, SC PC, UPC FC, SC PC, UPC OM1 62,5 / 125 0,5 mln 0,9 mm Simplex Zabarwienie
LC, ST APC LC, ST APC OM2 50/125 1M, 2M 1,8 mm Dupleks Opancerzony
MU, MTRJ   MU, MTRJ   OM3 10G 3M, 4M 2,0 MM 4,6,8 liczy Wodoodporny
E2000, MPO   E2000, MPO   OS1 5 mln, 10 mln 3,0 MM 12 liczby ... LSZH
SMA, DIN   SMA, DIN   OS2 9/125 100 mln ... Inni 48 Liczby ... PCV
        G657A / B / D 500 mln ...     OFNR
        G655 1000 M ...     OFNP

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: Ning Pang

Tel: +8618778390321

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)