ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAktywny kabel optyczny AOC

QSFP28 to QSFP28 100g kabel Aoc, aktywny kabel optyczny Cisco 1 metr

QSFP28 to QSFP28 100g kabel Aoc, aktywny kabel optyczny Cisco 1 metr

    • QSFP28 To QSFP28 100g Aoc Cable , Cisco Active Optical Cable 1 Meter
    • QSFP28 To QSFP28 100g Aoc Cable , Cisco Active Optical Cable 1 Meter
    • QSFP28 To QSFP28 100g Aoc Cable , Cisco Active Optical Cable 1 Meter
  • QSFP28 To QSFP28 100g Aoc Cable , Cisco Active Optical Cable 1 Meter

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: EQ2A10X-33CD1

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: Indywidualny pakiet dla kabli AOC
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Kable AOC 100G Nazwa modelu: EQ2A10X-33CD1
    Szybkość transmisji danych: 100g Długość kabla: 1 metr
    DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp. Rodzaj kabla: OM3

    PN: EQ2A10X-33CD1

    Kabel AOC Aktywne kable optyczne 100G QSFP28 do 100G QSFP28 Extreme Kompatybilny 1 metr


    Funkcja

    Ø Czterokanałowy aktywny kabel optyczny z pełnym dupleksem

    Ø Niezawodna technologia tablicowa VCSEL wykorzystująca światłowód wielomodowy

    Ø Szybkość transmisji danych do 26 Gbit / s na kanał

    Ø Dostępne w standardowych długościach 3, 5, 10, 15, 20, 30, 50,70 m

    Ø Niski pobór mocy <3,5 W.

    Ø Temperatura obudowy roboczej 0 ° C do + 70 ° C

    Napięcie zasilania Ø 3,3 V.

    Ø Zgodny z RoHS 6

    Ø Forma wtykowa QSFP na gorąco

    Aplikacje

    Ø 100G Ethernet

    Ø Centrum danych

    Ø Infiniband QDR / DDR / SDR

    Fibre Channel Ø 4G / 8G / 10G

    Opis

    Aktywne kable optyczne ETU-LINK QSFP28 to wysokowydajne, niskie zużycie energii, dalekosiężne rozwiązanie interkonektowe obsługujące Ethernet 100G lub InfiniBand QDR / DDR / SDR, kanał światłowodowy 12,5G / 10G / 8G / 4G / 2G, PCIe i SAS. Jest zgodny z QSFP MSA i IEEE P802.3ba. ETU-LINK QSFP AOC to zestaw 4 pełnodupleksowych linii, przy czym każda linia może przesyłać dane z szybkością do 25,78125 Gb / s, zapewniając łączną szybkość wynoszącą 104 Gb / s. ETU-LINK QSFP28 AOC to jeden rodzaj równoległego urządzenia nadawczo-odbiorczego, który zapewnia zwiększoną gęstość portów i całkowitą oszczędność kosztów systemu.

          

    Lista produktów

    Numer części ETU Opis Rodzaj kabla
    Aktywne kable optyczne od 100G QSFP28 do 100G QSFP28
    EQ2A10X-33CD1

    Aktywne kable optyczne od 100G QSFP28 do 100G QSFP28

    1 metr

    OM3
    EQ2A10X-33CD2

    Aktywne kable optyczne od 100G QSFP28 do 100G QSFP28

    2 metry

    OM3
    EQ2A10X-33CD3

    Aktywne kable optyczne od 100G QSFP28 do 100G QSFP28

    3 metry

    OM3
    EQ2A10X-33CD4

    Aktywne kable optyczne od 100G QSFP28 do 100G QSFP28

    4 metry

    OM3
    EQ2A10X-33CD5

    Aktywne kable optyczne od 100G QSFP28 do 100G QSFP28

    5 metrów

    OM3
    EQ2A10X-33CD7

    Aktywne kable optyczne od 100G QSFP28 do 100G QSFP28

    7 metrów

    OM3
    EQ2A10X-33CD10

    Aktywne kable optyczne od 100G QSFP28 do 100G QSFP28

    10 metrów

    OM3
    EQ2A10X-33CD15

    Aktywne kable optyczne od 100G QSFP28 do 100G QSFP28

    15 metrów

    OM3
    EQ2A10X-33CD20

    Aktywne kable optyczne od 100G QSFP28 do 100G QSFP28

    20 metrów

    OM3
    EQ2A10X-33CD25

    Aktywne kable optyczne od 100G QSFP28 do 100G QSFP28

    25 metrów

    OM3
    EQ2A10X-33CD30

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    30 metrów

    OM3


    Kontrola jakości

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Poprosić o wycenę

    E-Mail | Mapa strony

    Privacy Policy Chiny dobry jakość Moduł Ethernet SFP dostawca. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.