ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAktywny kabel optyczny AOC

Aktywny kabel optyczny Juniper AOC o długości 1 metra 40G EQSP4A - 492AOC1

Aktywny kabel optyczny Juniper AOC o długości 1 metra 40G EQSP4A - 492AOC1

    • 1 Meter Juniper AOC Active Optical Cable 40G Pluggable EQA4X - 34S3CD1
    • 1 Meter Juniper AOC Active Optical Cable 40G Pluggable EQA4X - 34S3CD1
    • 1 Meter Juniper AOC Active Optical Cable 40G Pluggable EQA4X - 34S3CD1
    • 1 Meter Juniper AOC Active Optical Cable 40G Pluggable EQA4X - 34S3CD1
  • 1 Meter Juniper AOC Active Optical Cable 40G Pluggable EQA4X - 34S3CD1

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: EQA4X-34S3CD1

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: Indywidualny pakiet dla kabli AOC
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Kable AOC 40G Szybkość transmisji danych: 40G Długość kabla: 1 metr
    DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp. Rodzaj kabla: OM3

    PN: EQSP4A-492AOC1

    40G QSFP + do 4X 10G SFP + Aktywne kable optyczne Kompatybilny z Juniper 1 metr


    cechy

    Ø Zgodny z 40GBASE-SR4 i XLPPI

    Ø Specyfikacja według IEEE 802.3ba-2010 i obsługa

    Ø 40G-IB-QDR / 20G-IB-DDR / 10G-IB-SDR

    Ø Zgodny ze standardem branżowym SFF-8436

    Ø QSFP + Specyfikacja

    Ø Poziom mocy 1: Maksymalna moc <1,5 W.

    Ø Działa przy 10,3125 Gb / s na kanał przy 64b / 66b

    Ø dane zakodowane dla aplikacji 40GbE i przy 10Gbps

    Ø z zakodowanymi danymi kompatybilnymi z 8b / 10b dla aplikacji 40G-IB-QDR

    Opis

    ETU-LINK Technologies EQSP4A-492AOCXX to czterokanałowy, wtykowy, równoległy, światłowodowy QSFP + aktywny kabel optyczny (AOC) do 4 × SFP + aktywny kabel optyczny zrywający. Ten kabel Breakout jest przeznaczony do zastosowań od 40G do 4 × 10G.

    Ten AOC to wysokowydajny kabel do wielopasmowej komunikacji danych i połączeń międzysieciowych na krótkim zasięgu. Integruje cztery linie danych w każdym kierunku z łączną przepustowością 40 Gb / s. Każdy pas może działać z prędkością 10,3125 Gb / s. Kable te obsługują również aplikacje 4 x 10G Infini-Band QDR i są wstecznie kompatybilne z aplikacjami 4 × 5G IB DDR i 4 × 2,5G IB single IB SDR.

    Ten produkt jest wykorzystywany od ETU-LINK Technologies QSFP + do produktu QSFP + Active Optical Cable i SFP + Active Optical Cable produkt. W stosownych przypadkach zapoznaj się z odpowiednimi arkuszami danych

    Ten AOC zawiera sprawdzony zintegrowany obwód ETU-LINK Technologies i technologię VCSEL, aby zapewnić niezawodną długą żywotność, wysoką wydajność i spójną obsługę.

    Aplikacje   

    Aplikacje przełamujące Ø 40GbE i 10GbE do połączeń przełączników i routerów Datacom

    Aplikacje o gęstości od 40G do 4 × 10G dla aplikacji protokołów Datacom i Proprietary

    Ø Centrum danych

          

    Lista produktów

    Numer części ETU Opis Rodzaj kabla
    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +
    EQSP4A-492AOC1

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    1 metr

    OM3
    EQSP4A-492AOC2

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    2 metry

    OM3
    EQSP4A-492AOC3

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    3 metry

    OM3
    EQSP4A-492AOC4

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    4 metry

    OM3
    EQSP4A-492AOC5

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    5 metrów

    OM3
    EQSP4A-492AOC7

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    7 metrów

    OM3
    EQSP4A-492AOC10

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    10 metrów

    OM3
    EQSP4A-492AOC15

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    15 metrów

    OM3
    EQSP4A-492AOC20

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    20 metrów

    OM3
    EQSP4A-492AOC25

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    25 metrów

    OM3
    EQSP4A-492AOC30

    Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do 4X 10G SFP +

    30 metrów

    OM3


    Kontrola jakości

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Poprosić o wycenę

    E-Mail | Mapa strony

    Privacy Policy Chiny dobry jakość Moduł Ethernet SFP dostawca. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.