ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAktywny kabel optyczny AOC

Juniper Kompatybilny aktywny kabel optyczny AOC 2 metry 40G QSFP + do 40G QSFP +

Juniper Kompatybilny aktywny kabel optyczny AOC 2 metry 40G QSFP + do 40G QSFP +

    • Juniper Compatible AOC Active Optical Cable 2 Meters 40G QSFP+ To 40G QSFP+
    • Juniper Compatible AOC Active Optical Cable 2 Meters 40G QSFP+ To 40G QSFP+
  • Juniper Compatible AOC Active Optical Cable 2 Meters 40G QSFP+ To 40G QSFP+

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: EQA4X-33CD2

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: Indywidualny pakiet dla kabli AOC
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Kable AOC 40G Nazwa modelu: EQA4X-33CD2
    Szybkość transmisji danych: 40G Długość kabla: 2 metry
    DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp. Rodzaj kabla: OM3

    PN: EQA4X-33CD2

    Kabel 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Aktywne kable optyczne 2 metry Kompatybilny z Juniper


    cechy

    Ø Dostępne w standardowych długościach 3, 5, 10, 15, 20, 30, 50,100 m

    Ø Niski pobór mocy <1,5 W.

    Ø Temperatura obudowy roboczej 0 ° C do + 70 ° C

    Napięcie zasilania Ø 3,3 V.

    Ø Zgodny z RoHS 6

    Ø Forma wtykowa QSFP na gorąco

    Ø Czterokanałowy aktywny kabel optyczny full duplex

    Ø Szybkość transmisji danych do 11,3 Gbit / s na kanał

    Ø Niezawodna technologia macierzy VCSEL wykorzystująca światłowód wielomodowy

    Opis

    Aktywne kable optyczne ETU-Link QSFP + charakteryzują się wysoką wydajnością, niskim zużyciem energii,

    rozwiązanie dalekiego zasięgu z obsługą InfiniBand QDR / DDR / SDR, 12,5G / 10G / 8G / 4G / 2G

    Fibre Channel, PCIe i SAS. Jest zgodny z MSSF i IEEE QSFP

    P802.3ba.ETU-Link QSFP AOC to zestaw 4 pełnodupleksowych linii, przy czym każda linia

    jest w stanie przesyłać dane z prędkością do 11,3 Gb / s, zapewniając łączną szybkość wynoszącą

    45,2 Gb / s. ETU-Link QSFP + AOC to jeden rodzaj równoległego nadajnika-odbiornika, który zapewnia zwiększenie

    gęstość portów i całkowite oszczędności kosztów systemu.

    Aplikacje   

    Ø 40G Ethernet

    Fibre Channel Ø 4G / 8G / 10G

    Ø Infiniband QDR / DDR / SDR

    Ø Centrum danych

          

    Lista produktów

    Numer części ETU Opis Rodzaj kabla
    Kabel 40G QSFP + na QSFP + AOC
    EQA4X-33CD1 40G QSFP + do QSFP + Aktywne kable optyczne 1 metr OM3
    EQA4X-33CD2 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 2 metry OM3
    EQA4X-33CD3 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 3 metry OM3
    EQA4X-33CD4 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 4 metry OM3
    EQA4X-33CD5 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 5 metrów OM3
    EQA4X-33CD7 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 7 metrów OM3
    EQA4X-33CD10 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 10 metrów OM3
    EQA4X-33CD15 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 15 metrów OM3
    EQA4X-33CD20 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 20 metrów OM3
    EQA4X-33CD25 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 25 metrów OM3
    EQA4X-33CD30 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 30 metrów OM3


    Kontrola jakości

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Poprosić o wycenę

    E-Mail | Mapa strony

    Privacy Policy Chiny dobry jakość Moduł Ethernet SFP dostawca. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.