Dom ProduktyAktywny kabel optyczny AOC

Aktywny kabel optyczny 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Zgodność z 1 metrem Cisco

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Aktywny kabel optyczny 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Zgodność z 1 metrem Cisco

Aktywny kabel optyczny 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Zgodność z 1 metrem Cisco
Aktywny kabel optyczny 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Zgodność z 1 metrem Cisco Aktywny kabel optyczny 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Zgodność z 1 metrem Cisco Aktywny kabel optyczny 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Zgodność z 1 metrem Cisco

Duży Obraz :  Aktywny kabel optyczny 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Zgodność z 1 metrem Cisco

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: HQA4X-33CD1
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: Indywidualny pakiet dla kabli AOC
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo

Aktywny kabel optyczny 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Zgodność z 1 metrem Cisco

Opis
Nazwa produktu: Kable 40G AOC Nazwa modelu: HQA4X-33CD1
Prędkość transmisji danych: 40g długość kabla: 1 metr
DDM: Z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp. Rodzaj kabla: OM2
Gwarancja: 3 lata Certyfikat: CE Fcc i RoHs
High Light:

aktywny kabel optyczny cisco

,

aktywny kabel sfp

PN: QA4X-33CD1

40G QSFP + do 40G QSFP + Aktywne kable optyczne 1 metr Zgodność z Cisco


funkcje

ØCzterokanałowy aktywny kabel optyczny full-duplex

ØSzybkość transmisji do 11,3 Gbit / s na kanał

ØNiezawodna technologia macierzy VCSEL wykorzystująca światłowód wielomodowy

ØDostępne w standardowych długościach 3, 5, 10, 15, 20, 30, 50,100m

ØNiski pobór mocy <1,5 W.

ØTemperatura obudowy od 0 ° C do + 70 ° C

ØNapięcie zasilania 3,3 V.

ØZgodny z RoHS 6

ØFormat QSFP z możliwością wymiany podczas pracy
 

Aplikacje

Ø Infiniband QDR / DDR / SDR

ØCentrum danych

Ø40G Ethernet

ØFibre Channel 4G / 8G / 10G

 

Opis

Plik Linkopto Aktywne kable optyczne QSFP + to wysokowydajne, niskie zużycie energii,

rozwiązanie dalekiego zasięgu obsługujące InfiniBand QDR / DDR / SDR, 12,5G / 10G / 8G / 4G / 2G

Fibre Channel, PCIe i SAS.Jest zgodny z QSFP MSA i IEEE

P802.3ba.ETU-Link QSFP AOC to zespół 4 pełnodupleksowych pasów, z których każdy

jest w stanie przesyłać dane z szybkością do 11,3 Gb / s, zapewniając zagregowaną szybkość

45,2 Gb / s.Linkopto QSFP + AOC to jeden rodzaj równoległego nadajnika-odbiornika, który zapewnia zwiększenie

gęstość portów i łączne oszczędności w kosztach systemu.

 

Lista produktów

LinkoptoNumer części Opis Rodzaj kabla
Kabel 40G QSFP + do QSFP + AOC
QA4X-33CD1 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 1 metr OM3
QA4X-33CD2 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 2 metry OM3
QA4X-33CD3 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 3 metry OM3
QA4X-33CD4 40G QSFP + do QSFP + Aktywne kable optyczne 4 metry OM3
QA4X-33CD5 40G QSFP + do QSFP + Aktywne kable optyczne 5 metrów OM3
QA4X-33CD7 40G QSFP + do QSFP + Aktywne kable optyczne 7 metrów OM3
QA4X-33CD10 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 10 metrów OM3
QA4X-33CD15 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 15 metrów OM3
QA4X-33CD20 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 20 metrów OM3
QA4X-33CD25 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 25 metrów OM3
QA4X-33CD30 Aktywne kable optyczne 40G QSFP + do QSFP + 30 metrów OM3

 
Kontrola jakości
Aktywny kabel optyczny 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Zgodność z 1 metrem Cisco 0Aktywny kabel optyczny 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Zgodność z 1 metrem Cisco 1
Aktywny kabel optyczny 40G QSFP + do 40G QSFP + AOC Zgodność z 1 metrem Cisco 2

Produkty powiązane

LPT-SFPH10G-2M 10G SFP + do SFP + 2m, DAC bezpośrednio podłączana miedź, kabel Twinax LSZH AWG30
LPT-SFPH10G-3M 10G SFP + do SFP + 3m, DAC z bezpośrednim podłączeniem miedzianym, kabel Twinax LSZH AWG30
LPT-SFPH10G-5M 10G SFP + do SFP + 5m, DAC bezpośrednio podłączana miedź, kabel Twinax LSZH AWG24
LPT-SFPH10G-7M 10G SFP + do SFP + 7m, DAC bezpośrednio podłączana miedź, kabel Twinax LSZH AWG24
LPT-QSFPH40G-3M 40G QSFP + do QSFP + 3m, DAC bezpośrednio podłączana miedź, kabel Twinax PVC 30AWG
LPT-QSFPH40G-5M 40G QSFP + do QSFP + 5m, DAC bezpośrednio podłączana miedź, kabel Twinax PVC 26AWG
LPT-QSFP100G-3M 100G QSFP28 do QSFP28 3m, DAC bezpośrednio podłączana miedź, kabel Twinax PVC 26AWG
LPT-SFP10G-AOC1.5 10G SFP + do SFP + 1,5 m, aktywny kabel optyczny AOC OFNP
LPT-SFP10G-AOC3M 10G SFP + do SFP + 3m, aktywny kabel optyczny AOC OFNP
LPT-SFP10G-AOC5M 10G SFP + do SFP + 5m, aktywny kabel optyczny AOC OFNP
LPT-SFP10G-AOC7M 10G SFP + do SFP + 7m, aktywny kabel optyczny AOC OFNP
LPT-QSFP40G-AOC7M 40G QSFP + do QSFP + 7m, aktywny kabel optyczny AOC OM3 OFNP
LPT-QSFP28-AOC3M 100G QSFP28 do QSFP28 3m, aktywny kabel optyczny AOC OM3 OFNP
LPT-QSFP28-AOC5M 100G QSFP28 do QSFP28 5m, aktywny kabel optyczny AOC OM3 OFNP
LPT-QSFP28-AOC7M 100G QSFP28 do QSFP28 7m, aktywny kabel optyczny AOC OM3 OFNP
LPT-QSFP410G-AOC3 40G QSFP + do 4x10G SFP + 3m, aktywny kabel optyczny AOC OM3 OFNP
LPT-QSFP410G-AOC5 40G QSFP + do 4x10G SFP + 5m, aktywny kabel optyczny AOC OM3 OFNP
LPT-QSFP410G-AOC7 40G QSFP + do 4x10G SFP + 7m, aktywny kabel optyczny AOC OM3 OFNP
LPT-QSFP425G-AOC5 100G QSFP28 do 4x25G SFP28 5m, aktywny kabel optyczny AOC OM3 OFNP
 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: George

Tel: +8613590345731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)