ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy GBIC

Moduł nadawczo-odbiorczy 10G X2 SC GBIC CWDM 1470 - 1610nm kompatybilny z Cisco

Moduł nadawczo-odbiorczy 10G X2 SC GBIC CWDM 1470 - 1610nm kompatybilny z Cisco

    • 10G X2 SC GBIC Transceiver Module CWDM 1470 - 1610nm Compatible With Cisco
    • 10G X2 SC GBIC Transceiver Module CWDM 1470 - 1610nm Compatible With Cisco
  • 10G X2 SC GBIC Transceiver Module CWDM 1470 - 1610nm Compatible With Cisco

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: EX2CxxX-3SCD80

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Transceiver 10G X2 Nazwa modelu: EX2CxxX-3SCD80
    Długość fali: CWDM 1470 ~ 1610 nm Szybkość transmisji danych: 10g
    Odległość transmisji: 80 km Typ złącza: SC
    DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
    High Light:

    gbic fiber connector

    ,

    cisco 10gbase xenpak modules

    PN: EX2Cxx92-3SCD80

    10G X2 CWDM 1470 ~ 1610nm 80 km SC GBIC Transceiver Kompatybilny z Cisco


    cechy

            Zgodny z Ø X2 MSA

    Złącze Ø 70-PIN

    Opakowanie z podwójnym gniazdem SC

    Ø Długość fali wybierana zgodnie ze standardami ITU-T obejmującymi długości fali siatki CWDM

    Ø Chłodzony EA-DFB / APD-PD

    Ø Zasilanie: +5,0 V, +3,3 V, APS: +1,2 V.

    Ø Rozpraszanie mocy maks. 4 W.

    Ø Cyfrowy monitoring diagnostyczny

    Ø Zarządzanie i sterowanie za pomocą 2-żyłowej magistrali MDIO

    Interfejs elektryczny XAUI 4 x 3,125 Gb / s Ethernet

    Ø ≤80 km ER (zasięg rozszerzony) 10 GBE

    Ø Zgodny z RoHS i bezołowiowy

    Ø 0ºC do 70ºC Temperatura obudowy roboczej

    Aplikacje

    Ø IEEE 802.3ae jako 10GBASE-ZR

    Ø X2 MSA Release 3.0

    Opis

    Moduł nadawczo-odbiorczy X2 ETU-Link 10 Gb / s EX2CXX92-3SCD80 jest modułem podłączanym na gorąco w module Z, który można stosować w typowych aplikacjach kart routera, pamięci, sieci IP i LAN oraz zgodny z X2 MSA.

    EX2CXX92-3SCD80 to w pełni zintegrowany moduł nadajnika-odbiornika optycznego 10,3 Gb / s, który składa się z nadajnika i odbiornika optycznego 10,3 Gb / s, interfejsu XAUI, Mux i De-mux z zegarem i odzyskiwaniem danych (CDR). Linia nadajnika-odbiornika LINK Inc. wykorzystuje schłodzoną diodę laserową EML CWDM, aby osiągnąć 80 km w stosunku do standardowego światłowodu jednomodowego jako 10GBASE-ZR IEEE 802.3ae.

    Wymiary mechaniczne:

    Kontrola jakości

    Pakiet ETU

    Lista kompatybilnych Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25G 1550nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES8524-3LCD03 2,5G 850 nm 300 m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
    ES3124-3LCD20 2,5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty