ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy GBIC

Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji

Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji

    • 10G XENPAK ZR SM GBIC Transceiver Module 80km Transmission High Performance
    • 10G XENPAK ZR SM GBIC Transceiver Module 80km Transmission High Performance
    • 10G XENPAK ZR SM GBIC Transceiver Module 80km Transmission High Performance
    • 10G XENPAK ZR SM GBIC Transceiver Module 80km Transmission High Performance
  • 10G XENPAK ZR SM GBIC Transceiver Module 80km Transmission High Performance

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: EXP55X-4SCD80

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Nadajnik-odbiornik 10G XENPAK Nazwa modelu: EXP55X-4SCD80
    Długość fali: 1550 nm Szybkość transmisji danych: 10 Gb / s
    Odległość transmisji: 80 km Typ złącza: Duplex SC
    DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
    High Light:

    sfp gbic module

    ,

    gbic fiber connector

    PN: EXP55X-4SCD80

    10G XENPAK ZR SM 1550nm 80 km SC GBIC Transceiver Kompatybilny z Cisco


    cechy

           Ø Zgodny z XENPAK MSA

    Złącze Ø 70-PIN

    Opakowanie z podwójnym gniazdem SC

    Ø XAUI 4x3.125Gb / si TX / RX 10 Gb / s

    Ø Chłodzony EA-DFB / APD-PD

    Ø Zasilanie: +5,0 V, +3,3 V, APS: +1,2 V.

    Ø Rozpraszanie mocy maks. 4 W.

    Ø 0ºC do 70ºC Temperatura obudowy roboczej

    Ø Cyfrowy monitoring diagnostyczny

    Ø Zarządzanie i sterowanie za pomocą 2-żyłowej magistrali MDIO

    Interfejs elektryczny XAUI 4 x 3,125 Gb / s Ethernet

    Ø ≤80km ZR (Extended Range) 10GBE

    Ø Zgodny z RoHS i bezołowiowy

    Aplikacje

    Przełączniki i routery Ethernet 10GE

    Przechowywanie Ø 10GE

    Routery rdzeniowe Ø 10GE

    Ø Inny system transmisji Ethernet 10 Gb / s

    Opis

    Moduł XENPAK ETU-Link 10 Gb / s to wysoce zintegrowany, szeregowy optyczny moduł transpondera do szybkich aplikacji do transmisji danych 10 Gbit / s. 4 × 3,125 Gb / s Sygnał wejściowy Ethernet przez interfejs XAUI. Zintegrowany koder / dekoder i multiplekser / demultiplekser (SERDES: Serializer / Derirializer). Projektowanie przekładni 10GBASE-ZR za pomocą niechłodzonego, bezpośrednio modulowanego lasera EML 1550 nm.

    Transponder działa w szerokim zakresie temperatur obudowy od 0 ° C do + 70 ° C i oferuje optymalne rozpraszanie ciepła oraz doskonałe ekranowanie elektromagnetyczne, co umożliwia uzyskanie wysokiej gęstości portów dla systemów 10 GbE. 70-stykowe złącze elektryczne i interfejs optyczny złącza duplex SC zapewniają zgodność z XENPAK MSA Rev.3.0.

    Wymiary mechaniczne:

    Kontrola jakości

    Pakiet ETU

    Lista kompatybilnych Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25G 1550nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES8524-3LCD03 2,5G 850 nm 300 m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
    ES3124-3LCD20 2,5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty