Dom ProduktyMODUŁ GBIC X2

Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji

Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji
Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji

Duży Obraz :  Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: EXP55X-4SCD80
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo

Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji

Opis
Nazwa produktu: Transceiver 10G XENPAK Nazwa modelu: EXP55X-4SCD80
Długość fali: 1550 nm Prędkość transmisji danych: 10 Gb / s
Odległość transmisji: 80 km Rodzaj złącza: Duplex SC
DDM: Z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
High Light:

Moduł gbic sfp

,

złącze światłowodowe gbic

PN: EXP55X-4SCD80

10G XENPAK ZR SM 1550nm 80km Transceiver SC GBIC kompatybilny z Cisco


funkcje

      Ø Zgodność z XENPAK MSA

Ø Złącze 70-PIN

Ø Pakiet gniazd SC duplex

Ø XAUI 4x3,125 Gb / s oraz TX / RX 10 Gb / s

Ø Chłodzony EA-DFB / APD-PD

Ø Zasilanie: +5,0 V, +3,3 V, APS: +1,2 V.

Ø Rozpraszanie mocy Maksymalnie 4 W.

Ø 0ºC do 70ºC Temperatura obudowy roboczej

Ø Cyfrowe monitorowanie diagnostyczne

Ø Zarządzanie i sterowanie za pomocą 2-przewodowej magistrali MDIO

Ø Interfejs elektryczny XAUI 4 x 3.125 Gb / s Ethernet

Ø ≤80 km ZR (rozszerzony zasięg) 10GBE

Ø Zgodne z RoHS i bezołowiowe

 

Aplikacje

Ø Przełączniki i routery Ethernet 10GE

Ø Pamięć 10GE

ØRoutery rdzeniowe 10GE

ØInny system transmisji Ethernet 10 Gb / s

 

Opis

10 Gb / s XENPAKModuł jest wysoce zintegrowanym, szeregowym optycznym modułem transpondera do zastosowań wymagających szybkiej transmisji danych 10Gbit / s.Wejście sygnału Ethernet 4 × 3,125 Gb / s przez interfejs XAUI Zintegrowany koder / dekoder i multiplekser / demultiplekser (SERDES: Serializer / Deserializer).Projektowanie dla transmisji 10GBASE-ZR z niechłodzonym bezpośrednio modulowanym laserem EML 1550nm.

 

Transponder działa w szerokim zakresie temperatur obudowy od 0 ° C do + 70 ° C i oferuje optymalne rozpraszanie ciepła oraz doskonałe ekranowanie elektromagnetyczne, które umożliwia uzyskanie dużych gęstości portów dla systemów 10 GbE.70-stykowe złącze elektryczne i interfejs optyczny złącza Duplex SC zapewniają, że łączność jest zgodna z XENPAK MSA Rev.3.0.

 

Wymiary mechaniczne:

Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji 0Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji 1

 

Kontrola jakości

 

 

 

Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji 2Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji 3

Moduł nadawczo-odbiorczy 10G XENPAK ZR SM GBIC 80 km Wysoka wydajność transmisji 4

Lista powiązanych produktów

 

Przedmiot nr. Opis
SFP-BX-U-3 1.25G Tx1310nm / Rx1550nm 3km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-D-3 1.25G Tx1550nm / Rx1310nm 3km DOM BiDi SFP LC
SFP-2GBX-U-S20 2.5G Tx1310nm / Rx1550nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-2GBX-D-S20 2.5G Tx1550nm / Rx1310nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-B10G27-40 BIDI SFP + 40 km, TX1270nm RX 1330 10G LC
SFP-B10G33-40 BIDI SFP + 40 km, TX1330nm RX1270 10G -LC
CW-SFP10G-ZR47 Duplex LC 10G 1470nm 80 km CWDM SFP +,
CW-SFP10G-ZR61 Duplex LC 10G 1610nm 80 km CWDM SFP +,
DW-SFP10G-ZR57 Duplex LC 10G C57 1531.90nm 80km DWDM SFP +,
DW-SFP10G-ZR58 Duplex LC 10G C58 1531,12nm 80 km DWDM SFP +,
SFP-10G-SR Wielomodowy podwójny LC 10G 850nm 300m SR SFP +
XFP-10G-LR Podwójny LC 10G 1310nm 20 km LR XFP +
SFP-10G-ER Podwójny LC 10G 1550nm 40 km ER SFP +
SFP-10G-ZR Podwójny LC 10G 1550nm 80 km ZR SFP +
SFP-10G-ZR100 Podwójny LC 10G 1550nm 100 km ZR SFP +
Zgodny Zgodny z SFP / SFP + Cisco ASR 1001-X 1002-X
D-Link, Zyxel XGS-2210-28 i zyxel XGS-4600-32
EPON OLT PX20 + 1,25G / 1,25G Tx1490nm / Rx1310nm EPON OLT SFP PX20 +
Kompatybilny chiński OLT

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: George

Tel: +8613590345731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)