Dom ProduktyTransceiver 40G QSFP +

Komercyjny transceiver 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO zgodny z Cisco

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Komercyjny transceiver 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO zgodny z Cisco

Komercyjny transceiver 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO zgodny z Cisco
Komercyjny transceiver 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO zgodny z Cisco Komercyjny transceiver 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO zgodny z Cisco Komercyjny transceiver 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO zgodny z Cisco

Duży Obraz :  Komercyjny transceiver 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO zgodny z Cisco

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: LQ854X-3MCD01
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo

Komercyjny transceiver 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO zgodny z Cisco

Opis
Nazwa produktu: Transceiver 40G QSFP + Nazwa modelu: LQ854X-3MCD01
Prędkość transmisji danych: 40 Gb / s Odległość transmisji: 100m
Rodzaj złącza: MTP lub MPO DDM: Z
Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃ Rodzaj kabla: MMF
Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
High Light:

40g transceiver optyczny

,

transceiver qsfp 40gb

PN: EQ854X-3MCD01

40G QSFP + Transceiver 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO Kompatybilny z Cisco


funkcje

      Ø Wysoka przepustowość kanału: 40 Gb / s na moduł

Ø do 11,1 Gbps Szybkość transmisji danych na kanał

Ø Maksymalna długość łącza 100 m na światłowodzie wielomodowym OM3

Lub łącza o długości 150 m na światłowodzie wielomodowym OM4

Ø Technologia VCSEL o wysokiej niezawodności 850nm

Ø Elektrycznie podłączane na gorąco

Ø Cyfrowa diagnostyka zgodna z SFF-8436

Ø Zakres temperatur pracy obudowy: 0 ° C do 70 ° C

Ø Straty mocy <1,5 W.

 

Aplikacje

Ø łącza Ethernet 40GBASE-LR4 40G

Ø Połączenia telekomunikacyjne 40G po stronie klienta

Ø Interkonekty Infiniband QDR i DDR

 

Standard

Ø Zgodny z IEEE 802.3ba

Ø Zgodne z SFF-8436

Ø Zgodny z RoHS

 

Lista zgodna z Cisco

LPT-XFP10G-BXD-40 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 40 km LC DDM
LPT-QSFP40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP +, 850nm 150m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP +, 850nm 400m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-LR4 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 10 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP40G-LR42 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 20 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP40G-ER43 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310 nm 30 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP40G-ER4 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 40 km SMF LC DDM Duplex
LPT-SFP25G-SR85 25GBASE-SR SFP28, 850nm 100m MMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm 100m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, 1310nm 2 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310 nm 10 KM SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm LWDM 25KM SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-ER4L 100GBASE-ER4L-S QSFP28, 1310 nm 40 km SMF LC DDM Duplex

 

Opis

LINKOPTO EQSP854A-3MCD01 to równoległy moduł optyczny 40 Gb / s Quad Small Form-Factor Pluggable (QSFP), który zapewnia zwiększoną gęstość portów i całkowite obniżenie kosztów systemu.Moduł optyczny QSFP z pełnym dupleksem oferuje 4 niezależne kanały nadawcze i odbiorcze, z których każdy może pracować z prędkością 10 Gb / s dla łącznej przepustowości 40 Gb / s na 100 metrów światłowodu wielomodowego.

 

Kabel światłowodowy ze złączem MPO / MTPTM na każdym końcu podłącza się do gniazda modułu QSFP.

 

Produkt LINKOPTO został zaprojektowany ze współczynnikiem kształtu, połączeniem optycznym / elektrycznym i cyfrowym interfejsem diagnostycznym zgodnie z umową QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Został zaprojektowany, aby sprostać najtrudniejszym zewnętrznym warunkom pracy, w tym temperaturze, wilgotności i zakłóceniom EMI.

 

Kontrola jakości

 

Komercyjny transceiver 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO zgodny z Cisco 0

 

Pakiet LINKOPTO

Komercyjny transceiver 40G QSFP + SR4 850nm 100M MPO zgodny z Cisco 1

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: Ning Pang

Tel: +8618778390321

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)