ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł 10G SFP +

Komercyjny moduł BIDI 10G SFP + Tx1270 / Rx1330nm 40 km zgodny z Cisco

Komercyjny moduł BIDI 10G SFP + Tx1270 / Rx1330nm 40 km zgodny z Cisco

    • Commercial BIDI 10G SFP+ Module Tx1270 / Rx1330nm 40km Compatible With Cisco
    • Commercial BIDI 10G SFP+ Module Tx1270 / Rx1330nm 40km Compatible With Cisco
    • Commercial BIDI 10G SFP+ Module Tx1270 / Rx1330nm 40km Compatible With Cisco
    • Commercial BIDI 10G SFP+ Module Tx1270 / Rx1330nm 40km Compatible With Cisco
  • Commercial BIDI 10G SFP+ Module Tx1270 / Rx1330nm 40km Compatible With Cisco

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: ESB23X-3LCD40

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 10szt / plastikowa taca lub indywidualne opakowanie
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Transceiver 10G SFP + Nazwa modelu: ESB23X-3LCD40
    Długość fali: Tx1270 / Rx1330nm Szybkość transmisji danych: 10g
    Odległość transmisji: 40KM Typ złącza: Simplex LC
    DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Zgodność: Cisco

    PN: ESPB2392-3LCD40

    Moduł 10G SFP + BIDI 10G BIDI SFP + Tx1270 / Rx1330nm 40 km Kompatybilny z Cisco


    cechy

    1. Obsługuje prędkości transmisji danych od 9,95 Gb / s do 10,3 Gb / s

    2. Złącze Simplex LC Dwukierunkowe optyczne urządzenie nadawczo-odbiorcze SFP +

    3. Pojedyncze zasilanie 3,3 V.

    4. Do 40 km na SMF 9 / 125um

           Odp .: Nadajnik laserowy DFB 1270 nm, odbiornik 1330 nm

    5. Zgodny z SFP + MSA SFF-8431

    6. Cyfrowa diagnostyka zgodna z SFF-8472

    7. Zgodny z RoHS i bezołowiowy

    8. Temperatura obudowy roboczej:

    9. Standard: 0 ~ 70 ° C

    Aplikacje

    10 GBASE-LR przy 10,3125 Gb / s

    10 GBASE-LW przy 9,953 Gb / s

    Inne łącza optyczne

            10GBASE-BX

    Standard

    Ø Zgodny z SFP + MSA

    Zgodny z SFF-8472 rewersji 9.5

    Zgodny z IEEE802.3-2005

    Ø Zgodny z Telcordia GR-468-CORE

    Ø FCC 47 CFR część 15, zgodny z klasą B.

    Ø FDA 21 CFR 1040.10 i 1040.11, zgodny z klasą 1

    Ø Zgodny z RoHS

    Lista kompatybilnych Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25G 1550nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES8524-3LCD03 2,5G 850 nm 300 m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
    ES3124-3LCD20 2,5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

    Opis

    Jednomodowy nadajnik-odbiornik ESPB2392-3LCD40 z ETU-Link to moduł wtykowy o niewielkich rozmiarach do optycznej komunikacji danych w dupleksie, taki jak 10GBASE-LR / LW zdefiniowany przez IEEE 802.3ae. Ma 20-stykowe złącze SFP +, które umożliwia podłączanie na gorąco.

    Moduł ESPB2392-3LCD40 ETU-Link jest przeznaczony do światłowodu jednomodowego i działa przy nominalnej długości fali 1270 nm; W sekcji nadajnika zastosowano wielokrotną studnię kwantową DFB, która jest zgodna z laserem klasy 1 zgodnie z Międzynarodową Normą Bezpieczeństwa IEC-60825.

    Sekcja odbiornika ETU-Link wykorzystuje zintegrowany przedwzmacniacz detektora InGaAs (IDP) zamontowany w nagłówku optycznym i ograniczający układ scalony post-wzmacniacza.

    Gwarancja
    Obiecujemy, że wszystkie reklamowane moduły optyczne są fabrycznie nowe i absolutnie nigdy nie używamy starych i odnowionych materiałów. Wszystkie moduły optyczne przeszły testy funkcjonalne i testy starzenia. Zapewniamy 3 lata gwarancji na wszystkie optyczne urządzenia nadawczo-odbiorcze od daty wysyłki.

    Kontrola jakości

    Pakiet ETU-Link

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Poprosić o wycenę

    E-Mail | Mapa strony

    Privacy Policy Chiny dobry jakość Moduł Ethernet SFP dostawca. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.