ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł 10G SFP +

Nadajnik-odbiornik optyczny Sfp + Simplex LC, moduł Sfp + Cisco 10gbe 10 km Transmisja

Nadajnik-odbiornik optyczny Sfp + Simplex LC, moduł Sfp + Cisco 10gbe 10 km Transmisja

    • Simplex LC Sfp+ Optical Transceiver , Cisco 10gbe Sfp+ Module 10km Transmission
    • Simplex LC Sfp+ Optical Transceiver , Cisco 10gbe Sfp+ Module 10km Transmission
    • Simplex LC Sfp+ Optical Transceiver , Cisco 10gbe Sfp+ Module 10km Transmission
    • Simplex LC Sfp+ Optical Transceiver , Cisco 10gbe Sfp+ Module 10km Transmission
    • Simplex LC Sfp+ Optical Transceiver , Cisco 10gbe Sfp+ Module 10km Transmission
  • Simplex LC Sfp+ Optical Transceiver , Cisco 10gbe Sfp+ Module 10km Transmission

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: ESB32X-3LCD10

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 10szt / plastikowa taca lub indywidualne opakowanie
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Transceiver 10G SFP + Nazwa modelu: ESB32X-3LCD10
    Długość fali: Tx1330 / Rx1270nm Szybkość transmisji danych: 10g
    Odległość transmisji: 10 km Typ złącza: Simplex LC
    DDM: z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Zgodność: Cisco

    PN: ESB32X-3LCD10

    Moduł 10G SFP + BIDI 10G BIDI SFP + Tx1330 / Rx1270nm 10 km LC Kompatybilny z Cisco


    cechy

    Ø Obsługuje prędkości transmisji od 9,95 Gb / s do 10,3 Gb / s

    Ø Złącze Simplex LC Dwukierunkowe optyczne urządzenie nadawczo-odbiorcze SFP +
    Ø Pojedyncze zasilanie 3,3 V.
    Ø Do 10 km na SMF 9 / 125um
    Nadajnik laserowy 1330 nm DFB, odbiornik 1270 nm
    Ø Zgodny z IEEE 802.3ae 10GBASE-LR i 10GBASE-LW
    Ø Zgodny z SFP + MSA SFF-8431
    Ø Zgodny z RoHS i bezołowiowy
    Ø Zgodny z cyfrową diagnostyką SFF-8472
    Ø Temperatura obudowy roboczej:
    Ø Standard: 0 ~ 70 ° C

    Aplikacje

    Ø 10GBASE-LR przy 10,3125 Gb / s

    Ø 10GBASE-LW przy 9,953 Gb / s
    Ø Inne łącza optyczne

    Standard

    Ø Zgodny z SFP + MSA

    Zgodny z SFF-8472 rewersji 9.5
    Ø Zgodny z Telcordia GR-468-CORE
    Ø FCC 47 CFR część 15, zgodny z klasą B.
    Zgodny z IEEE802.3-2005
    Ø Zgodny z RoHS
    Ø FDA 21 CFR 1040.10 i 1040.11, zgodny z klasą 1

    Lista kompatybilnych Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25G 1550nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1,25G 850 nm 550 m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES8524-3LCD03 2,5G 850 nm 300 m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
    ES3124-3LCD20 2,5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW
         

    Opis

    Jednomodowy nadajnik-odbiornik ESPB3292-3LCD10 z ETU-Link to moduł wtykowy o niewielkich rozmiarach do optycznej komunikacji danych w dupleksie, taki jak 10GBASE-LR / LW zdefiniowany przez IEEE 802.3ae. Ma 20-stykowe złącze SFP +, które umożliwia podłączanie na gorąco.
    Moduł ESPB3292-3LCD10 ETU-Link jest przeznaczony do światłowodu jednomodowego i działa przy nominalnej długości fali 1330 nm; W sekcji nadajnika zastosowano wielokrotną studnię kwantową DFB, która jest zgodna z laserem klasy 1 zgodnie z Międzynarodową Normą Bezpieczeństwa IEC-60825.
    Sekcja odbiornika ETU-Link wykorzystuje zintegrowany przedwzmacniacz detektora InGaAs (IDP) zamontowany w nagłówku optycznym i ograniczający układ scalony post-wzmacniacza.

    Kontrola jakości

    Wysyłka

    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej. Zajmuje to 3-7 dni.

    Pakiet ETU-Link

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Poprosić o wycenę

    E-Mail | Mapa strony

    Privacy Policy Chiny dobry jakość Moduł Ethernet SFP dostawca. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.