ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyModuł Ethernet SFP

ES3112 - Moduł 3LCD2 Sfp Gigabit Ethernet, transceiver światłowodowy Duplex LC

ES3112 - Moduł 3LCD2 Sfp Gigabit Ethernet, transceiver światłowodowy Duplex LC

    • ES3112 - 3LCD2 Sfp Gigabit Ethernet Module , Duplex LC Fiber Optic Transceiver
    • ES3112 - 3LCD2 Sfp Gigabit Ethernet Module , Duplex LC Fiber Optic Transceiver
    • ES3112 - 3LCD2 Sfp Gigabit Ethernet Module , Duplex LC Fiber Optic Transceiver
  • ES3112 - 3LCD2 Sfp Gigabit Ethernet Module , Duplex LC Fiber Optic Transceiver

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: ES3112-3LCD2

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Transceiver SFP Nazwa modelu: ES3112-3LCD2
    Długość fali: 1310nm Szybkość przesyłania danych: 1,25G
    Odległość transmisji: 2 km Typ złącza: Duplex LC
    DDM: Z lub bez Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
    High Light:

    cisco compatible sfp modules

    ,

    fiber optic transceiver module

    PN: ES3112-3LCD2
    SFP Optical Transceiver 1.25G SFP 1310nm 2km Duplex LC do Cisco


    Opis
    Transceivery SFP są wysokowydajnymi, ekonomicznymi modułami obsługującymi szybkość transmisji danych 1,25 Gbps i odległość transmisji 2KM z MMF.

    Transceiver składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego FP, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) i jednostki sterującej MCU. Wszystkie moduły spełniają wymagania bezpieczeństwa laserowego klasy I.

    Transceivery są zgodne z SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472. Więcej informacji można znaleźć w SFP MSA.

    funkcje

    Ø Szybkość transmisji 1,25 Gb / s

    Detektor laserowy i laserowy Ø 1310nm FP do 2 km transmisji z MMF

    Ø Zgodny z SFP MSA i SFF-8472 z podwójnym pojemnikiem LC

    Ø Cyfrowe monitorowanie diagnostyczne:
    Kalibracja wewnętrzna lub kalibracja zewnętrzna

    Ø Kompatybilny z SONET OC-24-LR-1

    Ø Kompatybilny z RoHS

    Pojedyncze zasilanie Ø + 3,3V

    Ø Temperatura obudowy operacyjnej:
    Standard: 0 do + 70 ° C
    Przemysłowe: -40 do + 85 °

    Aplikacje

    Ø Gigabit Ethernet

    Ø Fibre Channel

    Ø Przełącz na interfejs Switch

    Ø Przełączane aplikacje backplane

    Ø Interfejs routera / serwera

    Ø Inne optyczne systemy transmisji



    Kontrola jakości



    Pakiet ETU


    FAQ

    1. Czy masz jakieś MOQ?
    Odp: Nie, nie ustawiliśmy żadnego MOQ, chyba że dla Specjalnego elementu promocji.
    2. Jak mogę ci zapłacić?
    Odp: Akceptujemy przelew bankowy, Paypal (za <1000 USD płatności)
    Skontaktuj się z nami w sprawie naszego konta Paypay.
    3. Jaka jest twoja gwarancja?
    Odp .: Oferujemy podstawową gwarancję na 1 rok na wszystkie produkty.
    4. Czy mogę korzystać z modułu nadawczo-odbiorczego w urządzeniach Cisco lub Alcatel-Lucent?
    Odp: Tak, możemy zaoferować moduły Transceiver kompatybilne z Cisco, Alcatel-Lucent, HP, Extreme… itd
    5. A co z czasem realizacji?
    Odp .: W przypadku normalnego zamówienia możemy dostarczyć w ciągu 1-2 tygodni, w przypadku produktów sprzedawanych na gorąco możemy dostarczyć w ciągu 3 dni.

    Lista zgodnych urządzeń Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25 G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25 G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25 G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25 G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25 G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25 G 1550 nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1.25G 850nm 550m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25 G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25 G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES8524-3LCD03 2.5G 850nm 300m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
    ES3124-3LCD20 2.5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty