Dom ProduktyModuł Ethernet SFP

Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco

Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco
Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco

Duży Obraz :  Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: ES3112-3LCD40
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo

Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco

Opis
Nazwa produktu: Transceiver SFP Nazwa modelu: ES3112-3LCD40
Długość fali: 1310 nm Prędkość transmisji danych: 1,25G
Odległość transmisji: 40km Rodzaj złącza: Dupleks LC
DDM: z lub bez Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
High Light:

transceiver optyczny sfp

,

światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy

 

Moduł SFP 1000Base SFP EX 1310nm 40 km z DDM kompatybilny z Cisco


funkcje

Ø Szybkość transmisji 1,25 Gb / s

Ø Laser 1310nm DFB i fotodetektor PIN dla transmisji 40 km

Ø Zgodny z SFP MSA i SFF-8472 z dupleksowym gniazdem LC

Ø Cyfrowe monitorowanie diagnostyczne:

Kalibracja wewnętrzna lub kalibracja zewnętrzna

Ø Kompatybilny z SONET OC-24-LR-1

Ø Zgodny z RoHS

Ø Pojedynczy zasilacz + 3,3 V.

Ø Temperatura obudowy:

Standardowo: od 0 do + 70 ° C

Wydłużony: od -20 do + 85 ° C

Przemysł: od -40 do + 85 °

 

Aplikacje

1. Gigabit Ethernet

2.Fibre Channel

3.Przełącz na interfejs Switch

4.Aplikacje z przełączaną płytą montażową

5.Interfejs routera / serwera

6.Inne systemy transmisji optycznej

 

Opis

Transceivery SFP to wysokowydajne, opłacalne moduły obsługujące szybkość transmisji danych 1,25 Gb / si odległość transmisji 40 km z SMF.

Transceivery są kompatybilne z SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472.Więcej informacji można znaleźć w SFP MSA.

 

CzTransceiver składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego FP, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) i jednostki sterującej MCU.Wszystkie moduły spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa lasera klasy I.

 

Gwarancja
Obiecujemy, że wszystkie reklamowane moduły optyczne są fabrycznie nowe i absolutnie nie używają starych ani odnowionych materiałów.Wszystkie moduły optyczne przeszły test funkcjonalny i test starzenia.Na wszystkie transceivery optyczne udzielamy 3 lata gwarancji od daty wysyłki.

 

Kontrola jakości

Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco 0Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco 1

Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco 2Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP EX 1000Base zgodny z DDM Cisco 3

 

 

Każdy transceiver Linkopto jest indywidualnie testowany na odpowiednim sprzęcie, przechodzi przez wyzwania testowe i jest w 100% kompatybilny z Arista, Juniper, Dell, Brocade i innymi markami.

Powiązana lista zamówień

Przedmiot nr. Opis Ilość
(Szt)
SFP-BX-U-10 1.25G Tx1310nm / Rx1550nm 10 km DOM BiDi SFP LC 100
SFP-BX-D-10 1.25G Tx1550nm / Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC 100
SFP-2GBX-U-S20 2.5G Tx1310nm / Rx1550nm 20km DOM BiDi SFP SC 100
SFP-2GBX-D-S20 2.5G Tx1550nm / Rx1310nm 20km DOM BiDi SFP SC 100
SFP-BX-U-S40 1.25G Tx1310nm / Rx1550nm 40 km DOM BiDi SFP SC 100
SFP-BX-D-S40 1.25G Tx1550nm / Rx1310nm 40km DOM BiDi SFP SC 100
SFP-BX-U-S80 1.25G Tx1490nm / Rx1550nm 80 km DOM BiDi SFP SC 70
SFP-BX-D-S80 1.25G Tx1550nm / Rx1490nm 80km DOM BiDi SFP SC 70
SFP-BX-U-L120 1.25G Tx1490nm / Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC 30
SFP-BX-D-L120 1.25G Tx1550nm / Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC 30
SFP-10G-SR Wielomodowy podwójny LC 10G 850nm 300m SR SFP + 300
XFP-10G-LR Podwójny LC 10G 1310nm 20 km LR XFP + 100
SFP-10G-ER Podwójny LC 10G 1550nm 40 km ER SFP + 30
SFP-10G-ZR Podwójny LC 10G 1550nm 80 km ZR SFP + 20
SFP-10G-ZR100 Podwójny LC 10G 1550nm 100 km ZR SFP + 10
  Zgodny z SFP / SFP + Cisco ASR 1001-X 1002-X
Zyxel XGS-2210-28 i zyxel XGS-4600-32
 
EPON OLT PX20 + 1,25G / 1,25G Tx1490nm / Rx1310nm EPON OLT SFP PX20 +
Kompatybilny chiński OLT
1100

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: George

Tel: +8613590345731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)