Dom ProduktyModuł Ethernet SFP

1.25G SFP LH Dual Mode Sfp, 1310nm 20km Moduł światłowodowy Cisco o wysokiej wydajności

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

1.25G SFP LH Dual Mode Sfp, 1310nm 20km Moduł światłowodowy Cisco o wysokiej wydajności

1.25G SFP LH Dual Mode Sfp, 1310nm 20km Moduł światłowodowy Cisco o wysokiej wydajności
1.25G SFP LH Dual Mode Sfp, 1310nm 20km Moduł światłowodowy Cisco o wysokiej wydajności 1.25G SFP LH Dual Mode Sfp, 1310nm 20km Moduł światłowodowy Cisco o wysokiej wydajności

Duży Obraz :  1.25G SFP LH Dual Mode Sfp, 1310nm 20km Moduł światłowodowy Cisco o wysokiej wydajności

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: ES3112-3LCD20
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa taca lub indywidualna
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo

1.25G SFP LH Dual Mode Sfp, 1310nm 20km Moduł światłowodowy Cisco o wysokiej wydajności

Opis
Nazwa produktu: Transceiver SFP Nazwa modelu: ES3112-3LCD20
Długość fali: 1310 nm Prędkość transmisji danych: 1,25G
Odległość transmisji: 20 km Rodzaj złącza: Dupleks LC
DDM: z lub bez Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
High Light:

moduły sfp kompatybilne z cisco

,

światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy

Moduł 1000BASE SFP 1.25G SFP LH z dwoma światłowodami 1310nm 20 km z DOM dla Cisco


funkcje

1.Szybkość transmisji 1,25 Gb / s

2.Laser 1310nm FP i fotodetektor PIN do transmisji 20KM

3.Zgodny z SFP MSA i SFF-8472 z dupleksowym gniazdem LC

4.Cyfrowe monitorowanie diagnostyczne: Kalibracja wewnętrzna lub kalibracja zewnętrzna

5.Kompatybilny z SONET OC-24-LR-1

6.Zgodny z RoHS

7.Pojedynczy zasilacz + 3,3 V.

8.Temperatura obudowy:

Standardowo: od 0 do + 70 ° C

Wydłużony: od -20 do + 85 ° C

Przemysł: od -40 do + 85 °

 

Aplikacje

Ø Gigabit Ethernet

Ø Fibre Channel

Ø Przełącz na interfejs Switch

Ø Aplikacje z przełączaną płytą montażową

Ø Inne systemy transmisji optycznej

 

Opis

Transceivery SFP to wysokowydajne, opłacalne moduły obsługujące szybkość transmisji danych 1,25 Gb / si odległość transmisji 20 km z SMF.

Transceivery są kompatybilne z SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472.Więcej informacji można znaleźć w SFP MSA.

 

CzTransceiver Linkopto składa się z trzech sekcji: nadajnika laserowego FP, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) i jednostki sterującej MCU.Wszystkie moduły spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa lasera klasy I.

 

Wysyłka

International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS i tak dalej.Trwa to 3-7 dni.

 

Kontrola jakości

1.25G SFP LH Dual Mode Sfp, 1310nm 20km Moduł światłowodowy Cisco o wysokiej wydajności 01.25G SFP LH Dual Mode Sfp, 1310nm 20km Moduł światłowodowy Cisco o wysokiej wydajności 1

1.25G SFP LH Dual Mode Sfp, 1310nm 20km Moduł światłowodowy Cisco o wysokiej wydajności 21.25G SFP LH Dual Mode Sfp, 1310nm 20km Moduł światłowodowy Cisco o wysokiej wydajności 3

 

Lista powiązanych produktów
 

Przedmiot nr. Opis
SFP-BX-U-10 1.25G Tx1310nm / Rx1550nm 10 km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-D-10 1.25G Tx1550nm / Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-2GBX-U-S20 2.5G Tx1310nm / Rx1550nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-2GBX-D-S20 2.5G Tx1550nm / Rx1310nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-U-S40 1.25G Tx1310nm / Rx1550nm 40 km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-D-S40 1.25G Tx1550nm / Rx1310nm 40km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-U-S80 1.25G Tx1490nm / Rx1550nm 80 km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-D-S80 1.25G Tx1550nm / Rx1490nm 80km DOM BiDi SFP SC
SFP-BX-U-L120 1.25G Tx1490nm / Rx1550nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-D-L120 1.25G Tx1550nm / Rx1490nm 120km DOM BiDi SFP LC
SFP-10G-SR Wielomodowy podwójny LC 10G 850nm 300m SR SFP +
XFP-10G-LR Podwójny LC 10G 1310nm 20 km LR XFP +
SFP-10G-ER Podwójny LC 10G 1550nm 40 km ER SFP +
SFP-10G-ZR Podwójny LC 10G 1550nm 80 km ZR SFP +
SFP-10G-ZR100 Podwójny LC 10G 1550nm 100 km ZR SFP +
  Zgodny z SFP / SFP + Cisco ASR 1001-X 1002-X
Zyxel XGS-2210-28 i zyxel XGS-4600-32
EPON OLT PX20 + 1,25G / 1,25G Tx1490nm / Rx1310nm EPON OLT SFP PX20 +
Kompatybilny chiński OLT

 

Każdy Transceiver Linkopto jest indywidualnie testowany na odpowiednim sprzęcie, przechodzi przez wyzwania testowe i jest w 100% kompatybilny z Arista, Juniper, Dell, Brocade i innymi markami.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: George

Tel: +8613590345731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)