Dom ProduktySFP Media Converter

Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G

Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G
Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G

Duży Obraz :  Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: LM-1100-SSXX
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 1 szt / karton
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo

Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G

Opis
Nazwa produktu: Konwerter mediów SFP Nazwa modelu: LM-1100-SSXX
UTP Datarate: 10/100 / 1000M Odległość transmisji: W zależności od włożonego SFP
Rodzaj złącza: LC lub SC Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
Port UTP: 1 port RJ45
High Light:

światłowodowy konwerter mediów

,

konwerter pojedynczych nośników światłowodowych

PN: LM-1100-SSXX

Konwerter mediów SFP 10/100 / 1000M Konwerter mediów z gniazdem SFP 1,25G


Opis

Konwertery światłowodowe SFP Gigabit Ethernet serii LIMKOPTO wypełniają lukę między infrastrukturą miedzianą a światłowodową.Konwertery światłowodowe SFP zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie w zastosowaniach służących do konwersji światłowodu na miedź Ethernet, które wymagają elastyczności w szybkości transmisji, odległościach roboczych i typach sieci światłowodowych, co można zrealizować poprzez prostą zmianę SFP typu hot-plug-and-play.

 

funkcje

      Ø Wysoka elastyczność dzięki gorącemu SFP typu plug-and-play

Ø 1600 bajtów super transmisja pakietów danych

Ø Sterowanie przepływem w trybie pełnego dupleksu, ciśnienie wsteczne w trybie pół dupleksu

Ø Przejście błędu łącza (LFPT)

Ø W pełni ustawione diody LED wskazujące stan zasilania i sieci

 

Aplikacje

Ø 10/100 / 1000Mbps Gigabit optyczna sieć transmisyjna Ethernet na duże odległości

Ø Sieci telekomunikacyjne

 

Indeks techniczny:

Parametr Specyfikacje
Tryb dostępu 10/100/1000 Mb / s
Standard IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX
Długość fali Tryb Mulitmode: 850;Tryb jednomodowy: 1310 / 1550nm
Dystans

Skrętka kategorii 5: 100m

Światłowód: wielomodowy 50 / 125,62,5 / 125μm (maksymalna odległość do 550m)

Światłowód: jednomodowy 8 / 125,8,7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (maksymalna odległość do 20-80km)

Port

Jeden port RJ45:

Do łączenia par skrętek STP / UTP kategorii 5

Jeden port optyczny:

Wielomodowe, podwójne włókno: LC (50, 62,5 / 125 μm)

Tryb jednomodowy, podwójne włókno: LC (9 / 125μm)

Konwersja oznacza Konwersja mediów SFP
Tablica adresów MAC 1K
Przestrzeń buforowa 256 kbitów
Kontrola przepływu

Pełny dupleks: kontrola przepływu;

Półdupleks: ciśnienie wsteczne

Opóźnienie Store-and-forward: 9,6 μs;przecięcie: 0,9 μs
BER <19-9
MTBF 100 000 godzin
Wskaźnik ledowy PWR (zasilanie), FX LINK (działanie łącza optycznego), TP LINK1000 (łącze skrętkowe 1000M), TP LINK100 (łącze skrętkowe 100M), TP ACT (przekazywanie pakietów po skrętce)
Zasilacz Zewnętrzne wejście 5VDC
Pobór energii 4W
Temperatura robocza -10 ~ 55ºC
Wilgotność pracy 5% ~ 90%
Utrzymywanie temperatury -40 ~ 70ºC
Utrzymywanie wilgotności 5% ~ 90% bez kondensacji
Wymiary

26 mm x 70 mm x 95 mm

 

 

Kontrola jakości

 

Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G 0Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G 1

 

Lista powiązanych produktów

Przedmiot nr. Opis
SFP-BX-U-10 1.25G Tx1310nm / Rx1550nm 10 km DOM BiDi SFP LC
SFP-BX-D-10 1.25G Tx1550nm / Rx1310nm 10km DOM BiDi SFP LC
SFP-2GBX-U-S20 2.5G Tx1310nm / Rx1550nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-2GBX-D-S20 2.5G Tx1550nm / Rx1310nm 20km DOM BiDi SFP SC
SFP-B10G27-40 BIDI SFP + 40 km, TX1270nm RX 1330 10G LC
SFP-B10G33-40 BIDI SFP + 40 km, TX1330nm RX1270 10G -LC
CW-SFP10G-ZR47 Duplex LC 10G 1470nm 80 km CWDM SFP +,
CW-SFP10G-ZR61 Duplex LC 10G 1610nm 80 km CWDM SFP +,
DW-SFP10G-ZR57 Duplex LC 10G C57 1531.90nm 80km DWDM SFP +,
DW-SFP10G-ZR58 Duplex LC 10G C58 1531,12nm 80 km DWDM SFP +,
SFP-10G-SR Wielomodowy podwójny LC 10G 850nm 300m SR SFP +
XFP-10G-LR Podwójny LC 10G 1310nm 20 km LR XFP +
SFP-10G-ER Podwójny LC 10G 1550nm 40 km ER SFP +
SFP-10G-ZR Podwójny LC 10G 1550nm 80 km ZR SFP +
SFP-10G-ZR100 Podwójny LC 10G 1550nm 100 km ZR SFP +
Zgodny Zgodny z SFP / SFP + Cisco ASR 1001-X 1002-X
D-Link, Zyxel XGS-2210-28 i zyxel XGS-4600-32
EPON OLT PX20 + 1,25G / 1,25G Tx1490nm / Rx1310nm EPON OLT SFP PX20 +
Kompatybilny chiński OLT

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: Ning Pang

Tel: +8618778390321

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)