ETU-Link Technology Co., Ltd
ETU-Link Technology Co., Ltd.

Nasze ciągłe dążenie do zwycięstwa w ruchu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySFP Media Converter

Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G

Konwerter multimediów SFP Gigabit Ethernet o wysokiej elastyczności z gniazdem SFP 1.25G

    • Gigabit Ethernet SFP Media Converter High Flexibility With 1.25G SFP Slot
    • Gigabit Ethernet SFP Media Converter High Flexibility With 1.25G SFP Slot
    • Gigabit Ethernet SFP Media Converter High Flexibility With 1.25G SFP Slot
    • Gigabit Ethernet SFP Media Converter High Flexibility With 1.25G SFP Slot
  • Gigabit Ethernet SFP Media Converter High Flexibility With 1.25G SFP Slot

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: ETU-Link or OEM
    Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
    Numer modelu: EM-1100-SSXX

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: Get latest price
    Szczegóły pakowania: 1 szt / karton
    Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
    Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
    Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Konwerter mediów SFP Nazwa modelu: EM-1100-SSXX
    UTP Datarate: 10/100 / 1000M Odległość transmisji: Zależy od włożonego SFP
    Typ złącza: LC lub SC Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
    Port UTP: 1 port RJ45

    PN: EM-1100-SSXX

    Konwerter mediów SFP 10/100 / 1000M Media konwerter z gniazdem SFP 1.25G


    Opis

    Konwertery światłowodowe SFP serii ETU-Link Gigabit Ethernet wypełniają lukę między infrastrukturą miedzianą a światłowodową. Konwertery światłowodowe SFP zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie dla aplikacji do konwersji Ethernetu na światłowód i miedź, które wymagają elastyczności w szybkościach transmisji, odległościach roboczych i typach sieci światłowodowych, które można zrealizować po prostu zmieniając SFP hot-plug-and-play.

    funkcje

           Ø Duża elastyczność dzięki SFP Hot Plug-and-Play

    Transmisja pakietów danych super 1600 bajtów

    Ø Pełna kontrola przepływu dupleksowego, ciśnienie zwrotne w połowie dupleksu

    Ø Przejście błędu połączenia (LFPT)

    Ø Pełne diody LED informujące o stanie zasilania i sieci

    Aplikacje

    Gigabitowa sieć transmisji optycznej Ø 10/100/1000 Mb / s

    Ø Sieci telekomunikacyjne

    Indeks techniczny:

    Parametr Specyfikacje
    Tryb dostępu 10/100 / 1000Mbps
    Standard IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX
    Długość fali Mulitmode: 850; Pojedynczy tryb: 1310/1550 nm
    Dystans

    Skrętka kategorii 5: 100m

    Światłowód: wielomodowy 50 / 125,62.5 / 125μm (maksymalna odległość do 550 m)

    Światłowód: Pojedynczy tryb 8 / 1255,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (maksymalna odległość do 20-80 km)

    Port

    Jeden port RJ45:

    Do łączenia skrętek STP / UTP kategorii 5

    Jeden port optyczny:

    Multi-mode, dual fiber: LC (50, 62,5 / 125μm)

    Tryb pojedynczy, podwójny światłowód: LC (9 / 125μm)

    Oznacza konwersję Konwersja mediów SFP
    Tabela adresów MAC 1K
    Przestrzeń buforowa 256kbit
    Kontrola przepływu

    Pełny dupleks: kontrola przepływu;

    Półdupleks: przeciwciśnienie

    Opóźnienie Store-and-forward: 9,6μs; przecięcie: 0,9μs
    BER <19-9
    MTBF 100 000 godzin
    Wskaźnik ledowy PWR (zasilacz), FX LINK (działanie łącza optycznego), TP LINK1000 (skrętka link1000M), TP LINK100 (skrętka 100M), TP ACT (przesyłanie pakietów skrętką)
    Zasilacz Zewnętrzne wejście 5VDC
    Pobór energii 4W
    Temperatura robocza -10 ~ 55 ° C
    Wilgotność pracy 5% ~ 90%
    Utrzymywanie temperatury -40 ~ 70 ° C
    Utrzymywanie wilgotności 5% ~ 90% bez kondensacji
    Wymiary

    26 mm x 70 mm x 95 mm

    Kontrola jakości

    Lista zgodnych urządzeń Cisco

    Numer części ETU Opis przedmiotu Numer części Cisco
    ES8512-3LC05 1,25 G 850 nm 550 m SFP LC MMF GLC-SX-MM / MGBSX1
    ES3112-3LC20 1,25 G 1310 nm 20 km SFP LC SMF GLC-LH-SM / MGBLH1 / MGBLX1
    ES3112-3LCD40 1,25 G 1310 nm 40 km SFP LC SMF GLC-LH40-SM
    ES5512-3LCD40 1,25 G 1550 nm 40 km SFP LC SMF 1000Base-EX
    ES5512-3LC80 1,25 G 1550 nm 80 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM
    ES5512-3LCD120 1,25 G 1550 nm 120 km SFP LC SMF GLC-ZX-SM-120
    ES8512-3LCD05 1.25G 850nm 550m SFP LC MMF z DDM GLC-SX-MMD / SFP-GE-S
    ES3112-3LCD20 1,25 G 1310 nm 20 km SFP LC SMF z DDM GLC-LH-SMD / SFP-GE-L
    ES5512-3LCD80 1,25 G 1550 nm 80 km SFP LC SMF z DDM GLC-ZX-SMD / SFP-GE-Z
    ES8524-3LCD03 2.5G 850nm 300m SFP LC MMF DS-SFP-FC-2G-SW
    ES3124-3LCD20 2.5G 1310 nm 20 km SFP LC SMF DS-SFP-FC-2G-LW

    Szczegóły kontaktu
    ETU-Link Technology Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Sales Manager

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Poprosić o wycenę

    E-Mail | Mapa strony

    Privacy Policy Chiny dobry jakość Moduł Ethernet SFP dostawca. © 2018 - 2020 ethernetsfpmodule.com. All Rights Reserved.