Dom ProduktyTransceiver 100G QSFP28

LC 100g Cfp Transceiver, 100G ta sama prędkość do 100G Transceiver Cisco 100G CFP2 LR4 CWDM

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

LC 100g Cfp Transceiver, 100G ta sama prędkość do 100G Transceiver Cisco 100G CFP2 LR4 CWDM

LC 100g Cfp Transceiver, 100G ta sama prędkość do 100G Transceiver Cisco 100G CFP2 LR4 CWDM
LC 100g Cfp Transceiver, 100G ta sama prędkość do 100G Transceiver Cisco 100G CFP2 LR4 CWDM LC 100g Cfp Transceiver, 100G ta sama prędkość do 100G Transceiver Cisco 100G CFP2 LR4 CWDM

Duży Obraz :  LC 100g Cfp Transceiver, 100G ta sama prędkość do 100G Transceiver Cisco 100G CFP2 LR4 CWDM

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Linkopto , or OEM
Orzecznictwo: CE, FCC, ROHS, TUV, ISO9001
Numer modelu: HCP2XX10A-3LCD10
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Get latest price
Szczegóły pakowania: 10szt / plastikowa taca lub indywidualna
Czas dostawy: 1 ~ 3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, WU, PayPal, Moneygram, L / C
Możliwość Supply: 20 000 sztuk tygodniowo

LC 100g Cfp Transceiver, 100G ta sama prędkość do 100G Transceiver Cisco 100G CFP2 LR4 CWDM

Opis
Nazwa produktu: Nadajnik-odbiornik 100G CFP2 Nazwa modelu: HCP2XX10A-3LCD10
Długość fali: Środkowa długość fali 1310nm Prędkość transmisji danych: 100 gramów
Odległość transmisji: 10 km Rodzaj złącza: LC
DDM: Z Środowisko pracy: Komercyjne 0 ~ 70 ℃
Rodzaj kabla: SMF Zgodność: Cisco, HP, H3C, Alcatel-Lucent, MikroTik, Juniper, Huawei, ZTE, Zyxel itp.
High Light:

transceiver Cisco 100g

,

100g transceiver qsfp

PN: EQSPXX4A-3LCD10

100G QSFP Transceiver 100G CFP2 LR4 CWDM 1310nm 10 km LC Kompatybilny z Cisco


funkcje

Ø Zgodne z100GBASE-LR4

Ø Obsługiwane szybkości linii od 103,125 Gb / s do 111,81 Gb / s

Ø Zintegrowany LAN WDM TOSA / ROSA do zasięgu 10 km przez SMF

Ø Cyfrowy interfejs monitorowania diagnostyki

Ø Gniazdo optyczne Duplex LC

Ø Brak zewnętrznego zegara odniesienia

Ø Pojedyncze zasilanie 3,3 V.

Ø Zakres temperatur pracy obudowy: 0 ° C do 70 ° C

Ø Straty mocy <9 W.

 

Aplikacje

Ø Sieć lokalna (LAN)

Ø Centrum danych

Ø Przełączniki Ethernet i aplikacje routera

 

Opis

Optyczny nadajnik-odbiornik 100G CFP2 LR4 integruje odbiornik i ścieżkę nadajnika w jednym module.Po stronie nadawczej cztery tory szeregowych strumieni danych są odzyskiwane, ponownie synchronizowane i przekazywane do czterech sterowników lasera.

 

Sterowniki laserów ETU-Link sterują czterema EML (lasery modulowane z absorpcją elektryczną) o środkowej długości fali 1296 nm, 1300 nm, 1305 nm i 1309 nm.Sygnały optyczne są multipleksowane do światłowodu jednomodowego poprzez standardowe złącze LC.Po stronie odbiorczej cztery tory optycznych strumieni danych są optycznie demultipleksowane przez zintegrowany optyczny demultiplekser.Każdy strumień danych jest odzyskiwany przez fotodetektor PIN i wzmacniacz transimpedancyjny, a następnie zresetowany.

 

Ten moduł jest wyposażony w podłączany podczas pracy interfejs elektryczny, niski pobór mocy i interfejs zarządzania MDIO.

 

Kontrola jakości

 

LC 100g Cfp Transceiver, 100G ta sama prędkość do 100G Transceiver Cisco 100G CFP2 LR4 CWDM 0LC 100g Cfp Transceiver, 100G ta sama prędkość do 100G Transceiver Cisco 100G CFP2 LR4 CWDM 1

 

Pakiet

LC 100g Cfp Transceiver, 100G ta sama prędkość do 100G Transceiver Cisco 100G CFP2 LR4 CWDM 2

Lista powiązanych produktów

LPT-XFP10G-BXD-40 10GBASE-BXD XFP BiDi, Tx1330 / Rx1270nm 40 km LC DDM
LPT-QSFP40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP +, 850nm 150m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-CSR4 40GBASE-CSR4 QSFP +, 850nm 400m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP40G-LR4 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 10 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP40G-LR42 40GBASE-LR4 QSFP +, 1310 nm, 20 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP40G-ER43 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310 nm 30 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP40G-ER4 40GBASE-ER4 QSFP +, 1310nm 40 km SMF LC DDM Duplex
LPT-SFP25G-SR85 25GBASE-SR SFP28, 850nm 100m MMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-SR4 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm 100m MMF MTP / MPO DDM
LPT-QSFP28-CWDM4 100GBASE-CWDM4 QSFP28, 1310nm 2 km SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-LR4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310 nm 10 KM SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-ER4 100GBASE-LR4 QSFP28, 1310nm LWDM 25KM SMF LC DDM Duplex
LPT-QSFP100G-ER4L 100GBASE-ER4L-S QSFP28, 1310 nm 40 km SMF LC DDM Duplex

Szczegóły kontaktu
Shenzhen linkopto Technology Co. Ltd

Osoba kontaktowa: George

Tel: +8613590345731

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)